Shopping Cart
🏡🎍Otul 🙌 swoje ściany 🏡 nowymi 🎀 dekoracjami 🌄-19%💎kod: OTUL 💎Kupuj ze zniżka i ciesz się przytulnym wnętrzem
reprodukcja z kobietą na plakacie

Plakaty duże w ramie

Plakat zazwyczaj kojarzy nam się z dużym afiszem naklejonym na słupie ogłoszeniowym, w witrynie kina, teatru lub innej placówki publicznej. Plakaty przez całe dziesięciolecia pełniły rolę informacyjną obwieszczając o wydarzeniach kulturalnych lub środowiskowych. Od pewnego czasu plakat jest również ważnym elementem kampanii politycznych, a także środkiem reklamy eksponowanym w miejscach publicznych lub rozdawanym podczas eventów czy spotkań promocyjnych. Takie plakaty zawsze mają ten sam format, aby były dobrze widoczne nawet z dużej odległości i w wyraźny sposób komunikowały zawarte w nich informacje. Nową funkcją plakatów jest też dekoracja wnętrz.

Plakaty dekoracyjne, które w różnych wnętrzach zastępują klasyczne obrazy, stylem i formą graficzną przypominają te informacyjne, jednak w przeciwieństwie do nich obejmują znacznie szerszy wybór wzorów. Rozmaitość odnosi się zarówno do tematyki, stylu grafiki, jak i do rozmiarów, które nie muszą już zachowywać standardowego formatu. Pomimo to jednak najbardziej klasyczne i zarazem najlepiej odzwierciedlające charakter takich dekoracji są plakaty duże w ramie. Na stronie https://plakatynasciany.pl/jak-powstaja-plakaty/ zaprezentowano możliwości wykonania takich plakatów, oraz klasyczne ramy, które swoją prostotą i neutralną kolorystyką komponują się z każdym wystrojem wnętrz.

Plakaty duże w ramie mają tę cechę, że doskonale prezentują się w każdym wnętrzu, stanowiąc w nim jeden z najważniejszych elementów wystroju. Ciekawostką jest, że standardowe pod względem wielkości plakaty równie efektownie wyglądają w małych pomieszczeniach, jak i w dużych salonach czy loftach. Najlepszym miejscem dla takiej dekoracji jest pusta ściana nad niewysoką sofą, kanapą czy łóżkiem, ale mogą też być umieszczane nad stołem w jadalni, szczególnie, jeśli jest on ulokowany przy ścianie. Walorem dużego plakatu jest jego czytelność, dlatego może on zwierać więcej treści, jak cytaty, sentencje, a nawet cale listy zdań czy zwrotów.

Najciekawsze plakaty duże w ramie to kompozycje o tematyce dotyczącej domu i rodziny. Wiele połączonych w całość zwrotów określających przywileje, prawa i obowiązki, albo dominujące w domu uczucia, wyrażone w formie poważnej lub żartobliwej pozwala na tworzenie bogatych kompozycji, żonglując krojem czcionek ich wielkością czy kolorami. To świetne plakaty do tworzenia dekoracji z akcentem, w których tylko jeden wyraz lub zdanie podkreślone jest intensywną barwą. Idealne są również duże plakaty motywacyjne, które w bardzo intensywny sposób docierają do naszej podświadomości osiągając zamierzony cel. Rama to atut, który dodaje prostej kompozycji atrakcyjności i odrobiny elegancji podkreślając, że wybrany do wnętrza plakat jest starannie dopasowaną stylem i treścią ozdobą, a nie zwyczajnym afiszem informacyjnym.

plakat pióro plakat motywacyjny plakat dziecko plakat do salonu

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie kolorów

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

0