Shopping Cart
🏡🎍Otul 🙌 swoje ściany 🏡 nowymi 🎀 dekoracjami 🌄-19%💎kod: OTUL 💎Kupuj ze zniżka i ciesz się przytulnym wnętrzem

Projekty plakatów na zamówienie

Nie znalazłeś wzorów plakatu w naszym sklepie jakie Ci się podobają?

Ponieważ zależy nam aby każdy klient był zadowolony dlatego na twoje zamówienie stworzymy projekt plakatu specjalnie dla Ciebie! Projekty plakatów, które zlecisz nam spełnią z pewnością Twoje oczekiwania. Projekty plakatów na zamówienie to świetne rozwiązanie do wyjątkowego wnętrza. Dzięki plakatom wykonanym na zamówienie osiągniesz wymarzony efekt.
Zrobimy plakat z napisem twojego pomysłu lub przygotujemy elementy graficzne odpowiadające twoim wymaganiom.

Potrzebujesz projekt plakatu z logiem firmy?

Zobacz nasze plakaty dla firm. Na przykład plakaty do salonów kosmetycznych 

Chcesz mieć taki plakat z dodatkowym logiem własnego salonu? Nie ma problemu. Prześlij nam swój znak graficzny a wkomponujemy go w plakat. Takie zmiany są bezpłatne. Ponieważ projekty plakatów z logiem to także dobre rozwiązanie dla salonów fryzjerskich lub dla gabinetów lekarskich.

Potrzebujesz wizytówek, ulotek lub innych gadżetów dla swojej firmy?
Polecamy digilove.pl 
Przygotujemy projekt plakatu w dowolnym rozmiarze. Zmienimy kolor lub napis w istniejącym projekcie z naszego sklepu. Dopasujemy format plakatu do ram jakie posiadasz w domu. Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia. Ponieważ wiemy jak ważne są detale w urządzaniu perfekcyjnego wnętrza. Dlatego zmienimy rozmiar oraz kolor na plakatach prezentowanych w naszym sklepie.
Projekty plakatów na zamówienie mogą być dodatkowo płatne gdy wymagają długo etapowego zaangażowania naszego studia graficznego. Bez wahania zapytaj o wycenę. d

projekty plakatów na zamowienie
dekoracja z dyptykiem

Dlatego jeżeli potrzebujesz indywidualny projekt przygotowany dokładnie w/g Twoich wytycznych opisz swoje wymagania oraz potrzebne wymiary wydruków. W odpowiedzi otrzymasz wycenę projektu dekoracji robioną tylko dla Ciebie oraz koszty wyprodukowania plakatów na zamówienie.

Projekty plakatów na zamówienie – Proste zmiany koloru, zmiany napisów na istniejących plakatach oraz dopasowanie do potrzebnych wymiarów zrobimy bezpłatnie.

Zapytaj o projekty plakatów

tel.: 881 31 71 81

infolinia czynna w godz 8.00-16.00 w dni robocze

Email bok@plakatynasciany.pl

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie kolorów

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

0