plakaty na zamówienie – projekty

plakat make up is art

Wyślij nam swoje zdjęcia lub grafiki – ocenimy i jakość i dopasujemy format w jakim możemy wydrukować dany plik graficzny.

Plakat piękno jest ukryte w tobie

Wydruk Twoich pomysłów na plakatach

Jeżeli jest Ci potrzebny indywidualny projekt. Przygotowany dokładnie według Twoich wytycznych i pomysłu, opisz swoje wymagania oraz potrzebne wymiary wydruków.
W odpowiedzi otrzymasz od nas wycenę projektu dekoracji zrobioną tylko dla Ciebie, oraz koszty wyprodukowania plakatów na Twoje zamówienie.

Nie znalazłeś wzorów plakatu w naszym sklepie, które Ci się podobają?

Stworzymy projekt plakatu specjalnie dla Ciebie! Wyślij nam inspiracje, pomysły, motywy, kolory – nasze projektantki stworzą wzór tylko dla Ciebie.
Projekty plakatów, które nam zlecisz, spełnią z pewnością Twoje oczekiwania. Projekty plakatów na zamówienie to świetne rozwiązanie do wyjątkowego wnętrza. Dzięki takim plakatom wykonanym na zamówienie osiągniesz wymarzony efekt.
Zrobimy plakat z napisem lub cytatem z twojego pomysłu. Przygotujemy elementy graficzne odpowiadające twoim wymaganiom. Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia.

Im więcej informacji nam dostarczysz na temat tego co potrzebujesz tym szybciej spełnimy twoje oczekiwania.

Potrzebujesz projekt plakatu z logiem firmy?

Chcesz mieć taki unikalny plakat na zamówienie z dodatkowym logiem własnego salonu lub sklepu? Nie ma problemu.
Prześlij nam swój znak graficzny, wkomponujemy go w plakat. Takie zmiany są bezpłatne.

Projekty plakatów na zamówienie z logiem to także dobre rozwiązanie dla salonów fryzjerskich lub dla gabinetów lekarskich.

Przygotujemy projekt plakatu w dowolnym rozmiarze. Zmienimy kolor lub napis w istniejącym projekcie z naszego sklepu. Dopasujemy format plakatu do ram jakie posiadasz w domu. Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia. Ponieważ wiemy jak ważne są detale w urządzaniu perfekcyjnego wnętrza. Dlatego zmienimy rozmiar oraz kolor na plakatach prezentowanych w naszym sklepie.
Projekty plakatów na zamówienie mogą być dodatkowo płatne gdy wymagają etapowego zaangażowania naszego studia graficznego. Bez wahania zapytaj o wycenę. Ceny już od 50 zł za projekt.

Koniecznie sprawdź ofertę pięknych ram do plakatów. Ponieważ plakaty wyglądają na ścianie najlepiej gdy są oprawione w eleganckie ramy. Dlatego nie przegap szerokiej oferty sklepu z ramami do plakatów.

Projekty plakatów na zamówienie – Proste zmiany koloru, zmiany napisów na istniejących plakatach, dołożenie twojego logo oraz dopasowanie do potrzebnych wymiarów zrobimy bezpłatnie.


poznaj nasze nowości