13190 w31

Grafika na ścianę w kuchni

Kuchnia to serce każdego domu. Pomimo upływu czasu i zmieniających się tendencji w architekturze wnętrz, tradycyjna forma pomieszczenia wypełnionego smakowitymi zapachami, z dużym blatem roboczym i wiszącymi warkoczami czosnku, wciąż stanowi w naszej świadomości kuchenny ideał.

To właśnie jest miejsce, w którym pomiędzy obieraniem ziemniaków a mieszaniem w garnku, odbywają się najważniejsze rozmowy, a podczas spotkań towarzyskich toczą się najciekawsze dyskusje.

Dlatego też ważne jest, aby zadbać o odpowiedni klimat, który zapewni naszej kuchni niepowtarzalny charakter odpowiadający gustom domowników. Wiele wniosą tu dekoracje w postaci grafik, powieszonych na ścianie i przedstawiających wizerunki smakowitych ciasteczek, przepisy kulinarne, ujęte w formę ozdobnej kursywy, nazwy rodzajów kawy lub też zabawne cytaty, które nastrajają pozytywnie na cały dzień.

Interesującym motywem są plakaty, stylizowane na stare karty pochodzące z zielnika, prezentujące rodzaje ziół i przypraw. Rumianek, mięta, bazylia, czy rozmaryn – żadna dobra gospodyni nie obejdzie się bez tych aromatycznych składników w swojej kuchni. Grafiki, przedstawiające bogactwo ziół dobrze wyglądają również w formie dyptyków, stanowiących tematyczną całość, rozbitą na dwa elementy. Wydrukowane na tle utrzymanym w odcieniu sepii doskonale sprawdzą się w kuchni, zaaranżowanej w stylu klasycznym lub rustykalnym.
Prosta forma grafik, oszczędna, pastelowa kolorystyka i jasne tła, na których zostały wydrukowane obrazy, gwarantują, że będą one stanowić elegancką dekorację, która wpasuje się w klimat kuchni zaprojektowanej w każdym stylu. Dodatkowym atutem grafik będą cienkie, proste ramy, które podkreślą charakter obrazów.

Grafika na ścianę w kuchni

Wszyscy zainteresowani ozdobieniem ściany kuchni grafiką powinni zajrzeć na stronę internetową grafika na ścianę w kuchni. Poprzez tę stronę istnieje również możliwość specjalnego zamówienia plakatu z tekstem własnego autorstwa. Każdą grafikę można też dopasować do rozmiarów ramek, które posiadamy w domu.

Szukasz dekoracji do kuchni? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

Podobne wpisy