Plakaty botaniczne

plakaty z roślinamiPlakaty botaniczne to obecnie najbardziej popularna forma dekoracji na plakatach ściennych. Zobacz jak pięknie można ozdobić ściany używając botanicznych motywów. Pozwól plakatom botanicznym zagościć w domu. Liściom paproci, motywom roślinnym jak wesołym kaktusom i sukulentom.

Do motywów botanicznych zaliczyć także można kolorowe plakaty z wizerunkiem ananasa tak popularne obecnie moty w dekoracji nie tylko wnętrza ale także motyw, który przewija się na rożnych elementach wyposażenia wnętrz.

Botaniczne motywy na plakatach, to także elementy który sprawdza się doskonale w aranżacji kuchni. Mamy tutaj dużą ofertę ziół. Suszone wersje tymianku, mięty lub szałwi. nowoczesne fotografie botanicznych motywów takich jak kaktusy, sukulenty, orientalne paprotki. Dominującym kolorem w dekoracjach botanicznych jest oczywiście kolor zielony to on sprawia ze nasze wnętrze jest spokojne. Nie tylko żywe rośliny będą w tym sezonie ozdobą wnętrza ale także rośliny rosnące na plakatach.

Plakaty botaniczne to także szeroka gama dekoracji z motywami dżungli w której kwitną egzotyczne kwiaty takie jak strelicje czy storczyki.

Szukasz liści? Monstera, palma, tropikalne napisy takie jak my home is my jungle to własnie tutaj jest ich miejsce. Ale Botanika to też kwiaty. Szukasz ozdób z różową piwonią? Mamy dla ciebie kilka wersji botanicznych wariacji na plakatach własnie z tym kwiatkiem. Kolekcja grafik z magnoliami tez może ci się spodobać. Sprawdź ile jeszcze botanicznych wzorów na plakatach mamy dla ciebie.