Plakaty szare

szare plakatyPlakaty szare to dekoracje, które doskonale integrują się z każdym wystrojem wnętrza. Podobnie, jak kompozycje czarno-białe, tak i te w odcieniach szarości są neutralne i mogą stanowić dopełnienie wszystkich gam barwnych. Różnica pomiędzy nimi, a zestawieniami czerni i bieli sprowadza się do intensywności motywu. W szarościach brak wyrazistego kontrastu, a całość kompozycji opiera się na operowaniu zróżnicowanym natężeniem jednego koloru.
W rzeczywistości powstają kompozycje urozmaicone i bogate w szczegóły, ale na tyle spokojne. Ponieważ że stanowią dodatek do wystroju wnętrza, a nie dominują w nim. Znajdujące się w tej kolekcji plakaty w kolorze szarym to dekoracje w różnych tonacjach szarości. Wśród których jednak można wybierać pomiędzy kompozycjami bardzo jasnymi. A plakatami z niemal czarnym tłem, delikatnie rozjaśnionym szarym tekstem.

Plakaty szare na ścianę do salonu i sypialni

Natężenie barwy jest tu równie ważne, jak zawarta w plakacie treść. Odnosząca się do konkretnych sytuacji, osób, miejsc. Sporą grupę wzorów stanowią kompozycje w stylu retro, do których zaliczają się zarówno te eleganckie. Zdobione pięknymi ornamentami, jak i bardziej rustykalne, przypominające napis wykonany na wytartej przez czas desce.