Plakaty zielone

plakaty zielone

Plakaty zielone odświeżą  każde pomieszczenie w Twoim domu

Plakaty zielone to dekoracje w stonowanej kolorystyce idealne do upiększenia ścian w salonie lub sypialni. Zielone plakaty to dekoracje o wyjątkowej świeżości, przesycone akcentem młodości, radości życia i bliskiego związku z naturą. Nie oznacza to oczywiście, że treść zgromadzonych w tej kategorii plakatów zielonych wyłącznie odnosi się do natury, bowiem kolor jest tu jedynie tłem dla tekstów o bardzo zróżnicowanej tematyce.
Plakaty w kolorze zielonym jednak wprowadzają we wnętrza wiele świeżości, dzięki temu. Ponieważ że kolor ten znany jest z właściwości relaksujących. Pozwalają też skupić na chwilę wzrok i odprężyć się. Plakat w kolorze zielonym są doskonałym uzupełnieniem aranżacji w kolorze żółtym. Brzoskwiniowym, piaskowym i innych tego typu odcieniach dodając do nich nieco chłodniejszy akcent. Soczysta. Ciepła zieleń będzie fantastycznym uzupełnieniem pomieszczeń aranżowanych w tonacji bieli, z dodatkiem niebieskiego lub czerwonego. W tym ostatnim przypadku zielone plakaty zrównoważą ostrość czerwonych akcentów.

Plakaty zielone to także plakaty – reprodukcje

Obok tradycyjnych grafik w kolekcji znalazły się też wyjątkowe plakaty. Reprodukcje przygotowane na kanwie obrazów Anny Wach. Wyróżniających się bardzo intensywną kolorystyka, w której zieleń stanowi ważny element nadając ton całości kompozycji.