Shopping Cart
🏡🎍Otul 🙌 swoje ściany 🏡 nowymi 🎀 dekoracjami 🌄-19%💎kod: OTUL 💎Kupuj ze zniżka i ciesz się przytulnym wnętrzem
plakaty do salonu

Plakaty z reprodukcjami

Klasyczny plakat, jaki większość z nas miała okazję wielokrotnie zobaczyć na wystawie sklepowej, słupie ogłoszeniowym czy w gablocie teatralnej, wyróżnia się specyficzną techniką wykonania oraz kompozycją, której treścią jest prosta forma graficzna. W przeszłości plakaty pełniły funkcję informacyjną, przekazując komunikaty dotyczące konkretnych wydarzeń kulturalnych, społecznych, politycznych czy sportowych. Ostatnie lata to wejście plakatów do sfery dekoracji wnętrz, dzięki czemu pojawiły się nie tylko nowe materiały, techniki wykonania, jak i zmieniła tematyka. Pełniące rolę ozdób wykonywane są na trwalszym podkładzie, w tym również na płótnie, a także oprawiane w estetyczne ramy.

Nowoczesne plakaty, jakie dziś wykorzystujemy w aranżacjach wnętrz to również znacznie szersza gama tematyczna, bowiem coraz częściej w ich treści obok prostego graficznego motywu pojawiają się też zdjęcia. Najnowszą grupą i z pewnością też najbardziej zbliżoną do ogólnego rozumienia dekoracji wnętrz są plakaty z reprodukcjami, których propozycje można zobaczyć na stronie https://plakatynasciany.pl/dekoracje/reprodukcje-na-plakatach/. To całkiem nowe podejście zarówno do plakatu, jako gatunku artystycznego, jak i do powszechnie rozumianej reprodukcji. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jest to zupełnie nowa dziedzina twórczości artystycznej, znamienna dla naszych czasów.

Plakaty z reprodukcjami – tanie dekorację na Twojej ścianie

Plakaty z reprodukcjami to dekoracje, które mają wiele zalet. Z jednej strony są znacznie tańsze od tradycyjnych reprodukcji, szczególnie w wersji wydrukowanej na papierze. Samoprzylepne kompozycje mogą być naklejane nie tylko na ścianie w pokoju, ale nawet na meblach czy na skośnym suficie poddasza. Jeśli dekoracja ma być bardziej elegancka, aby dobrze prezentowała się w salonie, można ją wykonać na płóciennym podłożu, albo oprawić w ramę, dzięki której całość upodobni się do obrazu. Możliwość modyfikowania wybranego podkładu, oprawy, wielkości samego plakatu sprawiają, że plakaty z reprodukcjami mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie.

Istotną cechą takich dekoracji są ich wysokie walory dekoracyjne. W zaprezentowanej kolekcji znalazło się bardzo wiele plakatów, których kanwą są obrazy Anny Wach, wyróżniające się bogatą kolorystyką i ciekawą, baśniowo-mitologiczną tematyką. W przeciwieństwie do klasycznych plakatów te są o wiele bardziej kolorowe, inspirujące do analizowania ich treści, ale przede wszystkim świetnie naśladujące prawdziwe obrazy, dzięki czemu mogą być wykorzystywane nie tylko w aranżacjach współczesnych, ale i w stylowych. Plakaty z reprodukcjami to również ciekawy sposób na wykorzystanie w aranżacji wnętrz klasycznego dzieła wielkiego mistrza, które wniesie nieco ekskluzywności do wystroju.

Plakaty z reprodukcjami - plakat z reprodukcją plakat kolorowe koty plakat z dziewczyną i kwiatami plakaty do salonu

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie kolorów

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

0