Shopping Cart
🏡🎍Otul 🙌 swoje ściany 🏡 nowymi 🎀 dekoracjami 🌄-19%💎kod: OTUL 💎Kupuj ze zniżka i ciesz się przytulnym wnętrzem

Plakaty reprodukcje obrazów

Wielbiciele sztuki, którzy pragną na co dzień otaczać się jej pięknem, nie muszą inwestować w drogie dzieła, z których te najważniejsze i tak są nie do osiągnięcia. Takie osoby powinny zainteresować się plakatami, przedstawiającymi reprodukcje znanych obrazów. Taka forma dekoracji ściennych doda wyrafinowanej elegancji wnętrzom mieszkań i sprawi, że będzie można się w nich poczuć jak w najznakomitszej galerii.

Klasyczne dzieła na plakatach to doskonały mariaż tradycyjnej formy sztuki z najnowocześniejszą technologią, przy której użyciu powstają nadruki. Ich doskonała jakość bardzo precyzyjnie oddaje piękno oryginału i potrafi radykalnie zmienić wygląd każdego wnętrza, podkreślając przy tym indywidualny gust jego właściciela.

Tego typu dekoracje są również wspaniałym pomysłem na prezent dla miłośnik sztuki, który z pewnością doceni nasz gest, zwłaszcza jeśli dopasujemy określony obraz do wystroju wnętrza domu obdarowanego. Zasada, że do pomieszczeń, urządzonych klasycznie, będą nadawać się reprodukcje dzieł malarstwa tradycyjnego, a do nowoczesnych abstrakcja czy futuryzm, może tu być bez obaw łamana. Prawem, którym powinniśmy się jednak kierować jest to, aby obrazy na plakatach były eksponowane w miejscach odsłoniętych, bez towarzystwa innych elementów dekoratorskich. Stanowią bowiem dominujący element w pomieszczeniu, którego piękno jest najlepiej widoczne, gdy występują solo. Możemy zdecydować się na umieszczenie plakatów za szkłem lub oprawić je w ramy. Ta ostatnia powinna być jednak raczej skromna, by nie przyćmiewać głównego tematu dzieła.

Plakaty reprodukcje obrazów

Na stronie internetowej https://plakatynasciany.pl/dekoracje/reprodukcje-na-plakatach/ znajdziemy między innymi plakaty z reprodukcją „Dziewczyny z perłą” Vermeera, „Damy z gronostajem” czy rysunkiem, przedstawiającym człowieka wiktoriańskiego autorstwa Leonarda da Vinci. Klimatyczną dekoracją salonu będą „Węże Wodne” lub „Pocałunek” Gustawa Klimta, fragment „Madonny Sykstyńskiej” z dwoma aniołkami Rafaela, czy też fragment fresku „Stworzenie Adama”, autorstwa Michała Anioła.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie kolorów

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

0