Plakaty folkowe

Plakaty folkowe, z folklorem to dekoracje z kolorowymi wzorami idealne do upiększenia ścian w salonie , sypialni lub jadalni. Polski folklor to nasza duma, jest bardzo kolorowy i ostatnio bardzo modny we wnętrzach. Na plakatach folkowych przeważają łowickie wycinanki i ludowe hafty.

Plakaty folkowe to idealne dekoracje do każdego wnętrza

plakaty folkowePlakatami folkowymi możesz dekorować praktycznie każde wnętrze czy to będzie kuchnia, salon, sypialnia a nawet łazienka. Wszędzie tam folklorystyczne motywy odpowiednio zestawione z nowoczesnymi akcentami stworzą wyjątkowe wnętrze. Plakaty folkowe z motywami inspirowanymi polską sztuką ludową sprawdzą się nie tylko we wnętrzach o charakterze rustykalnym. Też wszędzie tam, gdzie chcemy podkreślić wyjątkowy charakter pomieszczenia. Oryginalne wzory plakatów folkowych z barwnymi kwiatami, kogutami. Wycinankami folklorystycznym na białym tle, będą ciekawym kontrapunktem również we wnętrzach urządzonych nowocześnie, wręcz minimalistycznie.

Plakaty folkowe to również dobry pomysł na prezent

Grafiki wydrukowane na grubym papierze plakatowym, na którym znajdują się motywy ludowe. To doskonały pomysł na prezent dla wszystkich osób ceniących nasz rodzimy folklor. Szczególnie docenią zaś taki podarunek odwiedzający Polskę zagraniczni goście lub ludzie, których to my odwiedzamy w innych krajach. Zapewne właśnie z myślą o nich na wielu pracach. Obok rysunków, znajdują się również krótkie teksty w języku angielskim na plakacie, na przykład: „I love Poland” czy też „I love folk”. Czyste, pogodne barwy. Przejrzysta stylistyka i prostota przedstawień graficznych na białym tle sprawiają, że plakaty folkowe to uniwersalna dekoracja, którą doceni każdy, kto podąża za obowiązującymi trendami w aranżacji wnętrz.