Plakaty żółte

żółte plakaty

Żółte plakaty – doskonały akcent kolorystyczny we wnętrzach

Żółte plakaty to najmodniejszy trend w tym sezonie. Żółty jest kolorem słońca, piaszczystej plaży. Słoneczników w wiejskim ogrodzie czy kaczeńców nad dzikim stawem. To kolor, który każdemu kojarzy się pozytywnie zachęcając do aktywności i pobudzając pozytywne emocje. Żółte plakaty będą kojarzyć się podobnie. W przeciwieństwie jednak do podobnie działającej czerwieni nie jest aż tak dominujący i pozwala zachować równowagę pomiędzy dynamiką i wyciszeniem.
Kolor żółty na plakatach jest także uważany za bardzo sprzyjający aspektom kulinarnym. Czyli pobudzający apetyt, a także zmysł smaku, dlatego plakaty z żółtym akcentem będą doskonałym dodatkiem do jadalni, kuchni czy lokalu gastronomicznego, w którym serwuje się posiłki i desery. Żółte plakaty z tej kolekcji to wiele kompozycji o treści motywującej, albo stanowiących poranną porcję dobrej energii. Przekazywaną po wstaniu z łóżka. Takie treści świetnie współistnieją z kolorem żółtym, bowiem oba elementy wzajemnie wzmacniają swoje pozytywne oddziaływanie.

Plakaty z żółtymi dodatkami są optymistyczne
Powinny znaleźć się tam, gdzie każdego ranka spotyka się cała rodzina. Dlatego połączenie koloru z tekstem życzącym dobrego dnia może być najlepszym impulsem do pozytywnego nastawienia na cały nadchodzący dzień.