13162 w3

Plakaty do antyramy

Plakaty są bardzo popularną dekoracją wnętrz, coraz częściej wykorzystywaną nie tylko, jako element informacji społecznej, ale też, jako ozdoba wnętrza o konkretnej wymowie. O plakatach wiadomo powszechnie, że są to kompozycje proste, oparte na schematycznej grafice, symbolach i tekście – zazwyczaj umieszczanych w formie bardzo wymownych haseł. Tradycyjny plakat kojarzy się też z wydrukiem o ograniczonej kolorystyce, wykonywanym na nieco wytrzymalszym papierze – w wersjach bardziej luksusowych także na papierze kredowanym. Papierowe wydruki nie zawsze są wystarczająco efektowne, aby mogły być wykorzystane w luksusowych stylizacjach wnętrz.

Pomimo zachowania wysokich standardów jednak plakat papierowy nie zalicza się do trwałych, a przyklejony bezpośrednio do ściany za pomocą taśmy dwustronnej zdecydowanie odbiega od standardów elegancji. Skoro plakaty są obecnie bardzo modne i stanowią równie popularny element wystroju, jak klasyczne obrazy, z pewnością wymagają podwyższenia poziomu ich dekoracyjności. Takie zadanie spełnią plakaty do antyramy, czyli klasyczne papierowe wydruki wzorów ze strony https://plakatynasciany.pl/dekoracje/w-tym-domu/, formatem przystosowane do umieszczenia ich w gotowej, składanej oprawie. To ciekawy sposób na uszlachetnienie najprostszego plakatu i przekształcenie go w atrakcyjną ozdobę wnętrza.

Plakaty do antyramy – dobra oprawa dla plakatu

Antyramy dostępne w sprzedaży są idealnym zastępstwem gotowej oprawy, jaką można zamówić w sklepie. Jeśli posiadamy w domu taką oprawę, która pozostała po jakiejś wcześniejszej dekoracji, ciekawym i zarazem bardzo praktycznym sposobem będzie wypełnienie jej odpowiednią kompozycją graficzną. Ponieważ antyramy mają różne rozmiary, podczas zamawiania wydruku trzeba dopasować wymiary plakatu do posiadanej oprawy. To zarówno praktyczne wykorzystanie już posiadanej ramy, jak i sposób na ciekawe udekorowanie salonu, sypialni czy przedpokoju motywem z tekstem o domu, rodzinie lub plakatem motywacyjnym.

Plakaty do antyramy nie wymagają drukowania na winylu czy płótnie, a więc zaliczają się do najniższej kategorii cenowej dekoracji. Małe koszty to wyjątkowy atut, skłaniający do zamówienia takich wzorów do swojego domu. Z drugiej strony, dzięki małej cenie wydruku i łatwemu procesowi wymiany, plakat można od czasu do czasu zamienić na inny, tym samym zmieniając klimat wnętrza. To ciekawe urozmaicenie własnego otoczenia, ale też prosta zmiana dekoracji po generalnym remoncie czy wymianie umeblowania na takie w innym, stylu. Plakaty do antyramy to również świetne ozdoby do szkół, firm, instytucji, albo do lokali gastronomicznych, w których co kilka miesięcy można wprowadzić jakąś graficzną nowość, nawiązującą do tematyki kulinarnej.

Podobne wpisy