850101 z w2

Plakaty pozłacane to nowy trend w dekorowaniu i aranżacji ścian

Plakaty na ścianę z dodatkowymi pozłoceniami to świetny sposób na dekorowanie swojego pomieszczenia. Ponadto, dzięki temu będą doskonałą alternatywa dla nudnej już we wnętrzach fototapety lub tradycyjnego obrazu naciągniętego na krosna malarskie.

Pozłocone elementy na zestawach i galeriach plakatów dodają elegancji i blasku całej ścianie. Oprawienie tych dekoracyjnych błyszczących złotem plakatów w złote matowe ramy sprawiają, ze każdy z gości w twoim domu zapragnie mieć tak udekorowaną scanie.
Ty możesz być pierwszy i zapoznać się z naszą ofertą pozłacanych plakatów ściennych i całych galerii na ścianę z kolorowymi plakatami.

Takie pozłocenie plakatu to tez innymi słowy smaczek, który sprawi, że przyjemnością będziesz oglądał swoja ścianę rano i wieczorem.

Pozłacane plakaty i całe ozłocone galerie plakatów możesz eksponować na ścianie w sypialni lub w salonie. Zależnie od tematyki nadają się także do wieszania ich w przedpokoju lub nawet w kuchni i łazience.

Ozłocone plakaty z różnymi motywami znajdziesz w naszym sklepie z plakatami na ściany. Zobacz jakie mamy piękne wzory:

Tematyka naszych pozłacanych wzorów jest bardzo różnorodna. Na przykład od stylów klasycznego boho i glamour po motywy rustykalne i tropikalne. Złoto pasuje do każdego stylu i wnętrza. Podobnie jak każdy modny obecnie motyw może być ozłacany i błyszczeć w Twoim domu.

Ozłocenie poszczególnych elementów plakatów to też dobry sposób na dekoracje na prezent na rożne, świąteczne okazję.

Podsumowując, złocone moty i na plakatach do podobnie jak ich siostrzana wersja – czyli srebrzenie stanowią doskonałą dekoracje nie tylko w Twoim domu ale także w domu twoich przyjaciół i rodziny.

Zainspiruj się nasza galerią pozłacanych wzorów i
zobacz produkty w sklepie.

Podobne wpisy