Shopping Cart
🏡🎍Otul 🙌 swoje ściany 🏡 nowymi 🎀 dekoracjami 🌄-19%💎kod: OTUL 💎Kupuj ze zniżka i ciesz się przytulnym wnętrzem
Postery na ścianę

Postery na ścianę oryginalne plakaty które odmienią wnętrza twojego domu

 Postery na ścianę dekoracje pasujące do każdego wnętrza

Postery na ścianę oryginalne plakaty które odmienia wnętrza twojego domu. Poster na ścianę to pierwotnie wywodzące się z języka angielskiego żargonowe określenie plakatu naukowego. W odróżnieniu od plakatu reklamowego tego typu forma graficzna miała służyć prezentowaniu wyników badań naukowych. Nazwa postery na ścianę jest obecnie stosowana również w odniesieniu do typograficznych dekoracji ściennych z napisami lub prostymi grafikami.
Takie postery na ścianę to niezwykle uniwersalna forma zdobnictwa, którą można dopasować do niemal każdego pomieszczenia w domu, firmie lub lokalu użytkowym.na posterach ściennych kompozycje słów i znaków interpunkcyjnych na posterach ściennych rozweselą i rozjaśnią codzienność oraz wyrażą naszą osobowość. Polecamy postery na ścianę z motywami :

Postery na ścianę z typograficznym motywem pozytywną inspiracją dla każdego

Bo jak tu się oprzeć optymistycznej grafice z napisem „Dziś będzie dobry dzień”, doskonałej do powieszenia w sypialni, lub też posterowi z tekstem „Superbohaterowie też muszą sprzątać swój pokój”, stworzonej z myślą o pokoju dziecięcym.

Postery na ścianę stworzone za pomocą liter i prostych rysunków stanowią doskonałą ozdobę mieszkania, jak również biura, kawiarni, restauracji lub sklepu. W przypadku lokalu usługowego sprawią, że klienci lepiej zapamiętają to miejsce i chętniej do niego wrócą.
Postery na ścianę z motywem typograficznym sprawdzą się we wnętrzach klasycznych, wpisane w estetykę romantyczną lub retro, jak również w przestrzeniach utrzymanych w stylu nowoczesnym, na przykład w loftach. Minimalistyczne w formie, często utrzymane w czarno-białej kolorystyce, mają silny przekaz i najlepiej prezentują się na tle jasnych ścian. Dobrze wygląda też kilka posterów na ścianę powieszonych obok siebie, gdy łączy je wspólna tematyka lub podobieństwo graficzne.
Na stronie internetowej https://plakatynasciany.pl/dekoracje/plakaty-na-sciany/ mamy wielki wybór motywów zaprezentowanych na plakatach. Bogactwo haseł, słów i znaków graficznych stanowi niewyczerpalne źródło inspiracji dla posterów typograficznych.

Zobacz najpopularniejsze postery na ściany w naszym sklepie     

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie kolorów

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

0