plakaty na ścianę retro
|

Plakaty na ścianę retro wprowadzają do wnętrz ciepły, przytulny klimat

Plakaty na ścianę retro podkreślą niepowtarzalny klimat w twoim domu

Plakaty na ścianę retro to dekoracje jedne z tych najchętniej wykorzystywanych przez dekoratorów w tym stylu przy aranżacjach pomieszczeń w domach, jak również przestrzeniach biurowych. Plakaty na ścianę retro wprowadzają do wnętrz ciepły, przytulny klimat, emanujący nostalgią za dawnymi czasami. Szczególną popularnością cieszą się plakaty na ścianę retro nawiązujące do lat 50-tych i 60-tych dwudziestego wieku. Trącące myszką wizerunki modnych wówczas pin-up girls, albo motywacyjne hasła inspirowane amerykańską sztuką komercyjną z połowy ubiegłego stulecia wprowadzą zabawny nastrój do wnętrza i podkreślają jego klimat retro. Miłośnicy motoryzacji z pewnością docenią wydrukowane na plakatach na ścianę retro artystyczne zdjęcia, przedstawiające samochody lub motocykle, nawiązujące stylistyką do amerykańskiego pop-artu. Zastosowanie na plakatach na ścianę retro żywych barw w pojazdach, umieszczonych na czarno-białym tle, przywodzi na myśl sztukę komiksową, a oldschoolowe ujęcia stylowych pojazdów spodobają się wszystkim wielbicielom wnętrz utrzymanych w stylu retro. Polecamy :

  • plakaty na ścianę retro z  oldschoolowymi motocyklami i samochodami
  • plakaty na ścianę retro z wizerunkiem pin up girl
  • plakaty na ścianę retro z napisami

Plakaty na ścianę retro idealne do biura, restauracji i baru

Plakaty na ścianę retro sprawdzą się nie tylko w przestrzeni domowej, lecz także w biurze, kawiarni, restauracji, barze lub klubie fitness. Plakaty na ścianę retro nadadzą wnętrzu niebanalny charakter, a – właściwie dobrany – podkreśli specyfikę danego miejsca.

Ciekawą propozycją dla lokali gastronomicznych mogą być także plakaty plakaty na ścianę retro imitujące napisane kredą na czarnej tablicy, menu śniadaniowe lub obiadowe, albo listę rodzajów kawy. Tego typu plakaty na ścianę retro przywodzą na myśl małą, nastrojową restaurację lub kawiarenkę i z pewnością dodadzą przytulności w każdym nowoczesnym lokalu. Plakaty na ścianę retro ocieplą też atmosferę naszej domowej kuchni. Zupełnie inną kategorię plakatów na ścianę retro tworzą wydruki znanych dzieł malarskich i rysunkowych. Prace Leonarda da Vinci, Gustawa Klimta, Johannesa Vermeera, czy Roya Lichtensteina powieszone na ścianach dadzą wspaniałe uczucie obcowania na co dzień z wartościową sztuką i nadadzą kolorytu szarej rzeczywistości. Propozycje plakatów na ścianę retro utrzymanych w stylistyce retro znajdziemy na stronie internetowej https://plakatynasciany.pl/dekoracje/plakaty-retro/. Każdy z plakatów na ścianę retro można zamówić w wersji z ramą, jak również dopasować rozmiarem do wymogów danego pomieszczenia.

Zobacz plakaty na ścianę retro na stronie naszego sklepu   

Podobne wpisy