🍁 Nadeszło Babie Lato 🍁 zrób chatę 🏠 na bogato. -18% 💎kod: BABIELATO 💎 Kupuj ze zniżka i ciesz się nowym wnętrzem 🏡🎍

Plakat z własnym zdjęciem pozwali otrzymać bardzo osobistą dekorację ścienną, która doda wnętrzu indywidualnego charakteru

O czym możesz przeczytać w artykule:

  1. Pomysł na unikatową dekorację
  2. Pomysł na prezent lub dekoracja do firmy – plakaty z własnym zdjęciem

Plakat z własnym zdjęciem – pomysł na indywidualną dekorację

Plakat z własnym zdjęciem stworzony na zamówienie pozwala otrzymać bardzo osobistą dekorację ścienną, która doda wnętrzu indywidualnego charakteru. Plakaty z własnym zdjęciem to interesujące ujęcie nowoczesnej sztuki fotografii. Wyeksponowane plakaty z własnym zdjęciem nabierają spektakularnego charakteru, a wysoka jakość ich wykonania pozwala przeobrazić monotonne wnętrze w intrygującą galerię. Wydrukowanie plakatów z własnym zdjęciem na dużej powierzchni dodaje jej szlachetnego szlifu. Ponadto bogactwo uniwersalnych wzorów, które proponują dekoratorzy, pozwala do każdego pomieszczenia dobrać odpowiednią dekorację. Innymi słowy zamówienie plakatu z własnym zdjęciem gwarantuje uzyskanie niezwykle osobistej, niepowtarzalnej ozdoby ściennej. W zależności od aranżacji pomieszczenia, można przebierać wśród zimnych lub ciepłych tonacji zdjęć wydrukowanych na plakatach. Podobnie ich wersje czarno-białe lub pokryte sepią to pomysł na nastrojową dekorację. Dlatego jest to propozycja do wnętrz, utrzymanych w stylu retro lub rustykalnym. Polecamy plakaty:

  • z własnym zdjęciem lub napisem
  • na dokładny wymiar
  • ze zdjęciem w ramie

Szukasz prezentu lub ciekawej dekoracji do swojej firmy? Plakat z wybranym przez Ciebie zdjęciem to dobry pomysł!

Plakat z własnym zdjęciem nada pomieszczeniom ciepły i przytulny klimat. Przede wszystkim taka dekoracja to wspaniały pomysł na prezent. O tym dlaczego spersonalizowany prezent to dobry pomysł, przeczytaj tutaj: https://specially4u.pl/5-powodow-dlaczego-warto-spersonalizowac-prezent-blog-pol-1570101902.html. Plakaty ze zdjęciem doskonale sprawdzą się nie tylko w przestrzeni domowej, ale również w restauracjach lub pubach. Innymi słowy spersonalizowany plakat zapewni nietuzinkowy charakter wnętrzom i przyciągnie klientów oryginalnością, a zarazem swojskim stylem lokalu. Przykładowo na stronie internetowej: https://dekorolka.pl/twoj-projekt-plakatu-na-zamowienie/ można zapoznać się ze sposobem indywidualizacji plakatów. Jednak oprócz zdjęć, możemy także wybrać wzór typograficzny z napisem albo wybraną przez siebie grafiką.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

90 dni na zwrot

3 miesiące na podjęcie decyzji

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

© 2006-2020 –  14 lat na rynku dekoracji  / sklep należy do grupy Artpasaż

x
0