Shopping Cart
🏡🎍Otul 🙌 swoje ściany 🏡 nowymi 🎀 dekoracjami 🌄-19%💎kod: OTUL 💎Kupuj ze zniżka i ciesz się przytulnym wnętrzem
Plakaty siatkówka

Plakaty siatkówka to dekoracje, które z pewnością znajdą wielu zwolenników

Plakaty siatkówka idealne dla fanów sporu i nie tylko

Plakaty siatkówka to bardzo popularny dekoracje mający rzesze fanów, którzy będą dumni mogąc powiesić na ścianie tego typu ozdobę.Doskonałym sposobem na wyeksponowanie grafiki z motywem siatkarskim jest forma plakatowa, nawiązująca do najlepszych tradycji prezentowania sztuki. Warto przypomnieć, że plakat siatkówka są niezwykle prostą formą dekoracji, prezentującą spokojne i zrównoważone wzornictwo oraz niosą ze sobą bardzo silny przekaz ujęty w graficzną formę. To właśnie owy przekaz stanowi kwintesencję tego typu zdobnictwa ściennego. Plakaty z motywem siatkówki z napisem typograficznym o charakterze motywacyjnym. Który nawiązuje do siatkarskiej tematyki to z jednej strony elegancka. A z drugiej uniwersalna dekoracja, która doskonale sprawdzi się również w pokoju nastolatka. Plakat siatkówka możemy wieszać bezpośrednio na ściany, wkładać w antyramy lub oprawiać w ramy. Te ostatnie nadadzą elegancji nowoczesnej formie dekoracji, jaką są plakaty i pomogą wkomponować je w ogólną aranżację danego wnętrza. Plakaty ścienne z motywem siatkarskim są również oryginalnym pomysłem na prezent, który ucieszy każdego. Ze względu na niezbyt wygórowane ceny tego typu ozdób, można je też łatwo wymienić na inne, zmieniając tym samym charakter pomieszczenia. Polecamy :

  • plakaty siatkówka z napisami motywacyjnymi
  • plakaty siatkówka z kolorową grafiką
  • plakaty siatkówka w ramie

Plakaty siatkówka dostępna również w formie naklejki lub obrazu

Decydując się na plakat siatkówka nawiązującą do motywu siatkówki możemy zdecydować się na grafikę wydrukowaną na wysokogatunkowym papierze plakatowym albo grafikę samoprzylepną typu „odklej/przyklej”.

Ta druga propozycja to po prostu naklejka wielorazowego użytku, którą można przenosić z miejsca na miejsce bez ryzyka, że zostawi ślady na ścianie albo meblach. Na stronie internetowej https://plakatynasciany.pl/sklep/plakat-z- napisem-w-siatkowce- nie-ma- remisow/ mamy do wyboru również dekoracje wydrukowane w formie obrazów na płótnie winylowym naciągniętym na krośnie malarskim.

Zobacz plakaty siatkówka na stronie naszego sklepu 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie kolorów

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

0