Shopping Cart
🏡🎍Otul 🙌 swoje ściany 🏡 nowymi 🎀 dekoracjami 🌄-19%💎kod: OTUL 💎Kupuj ze zniżka i ciesz się przytulnym wnętrzem
plakaty retro

Plakaty retro vintage to jedna z dominujących tendencji w aranżacji wnętrz

Plakaty retro vintage do warsztatu samochodowego lub salonu fryzjerskiego

Plakaty retro vintage, to jedna z dominujących tendencji w aranżacji wnętrz. Powrót do przeszłości w tym wydaniu oznacza otaczanie się meblami i ozdobami, których wygląd trąci myszką i wprowadza do naszych domów ponadczasowy ciepły klimat wspomnień z minionych lat. Doskonałym dopełnieniem aranżacji w stylu vintage są plakaty retro vintage, których treść i kolorystyka są inspirowane tendencjami obowiązującymi w dawnym wzornictwie. Szczególnie popularne są grafiki prezentujące to, co znajdowało się niegdyś na afiszach. Obwieszczeniach i reklamach, dotyczących przedmiotów codziennego użytku i ówczesnych lokali usługowych. W tej kategorii znajdziemy plakaty retro vintage zachęcające do odwiedzenia warsztatu samochodowego, zakładu fryzjerskiego lub kina, albo fragmenty ilustracji ze starych magazynów. Niezwykle istotna jest kolorystyka plakatów retro vintage: soczyste lub jaskrawe barwy występują często w połączeniu z czernią i bielą. Stylowym motywem na plakatach w stylu vintage są przedruki komiksowych w stylistyce wizerunków samochodów, motocykli lub samolotów. Wiele z nich swoim charakterem nawiązuje do amerykańskiej sztuki popularnej lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Plakaty retro vintage prezentujące wdzięki modnych wówczas pin-up girls, okraszone żartobliwymi napisami wprowadzają nieco zabawnego nastroju do wnętrza i podkreślają jego klimat retro. W naszym sklepie możesz zamówić :

  • plakaty retro vintage z pin-up girl
  • plakaty retro vintage z napisami
  • plakaty retro vintage z samochodami i motocyklami

Plakaty retro vintage idealne do baru lub restauracji

Plakaty retro vintage nadają pomieszczeniom ciepły i przytulny klimat. Dlatego też doskonale sprawdzą się nie tylko w przestrzeni domowej, ale również w restauracjach lub pubach. Zapewnią nietuzinkowy charakter wnętrzom i przyciągający klientów oryginalnością elegancki, a zarazem swojski styl lokalu.

Za pośrednictwem strony internetowej https://plakatynasciany.pl/dekoracje/plakaty-retro/ możemy zamówić plakaty retro vintage, które sprawdzą się nie tylko jako uzupełnienie aranżacji retro, ale również skutecznie przełamią wszelkie inne stylizacje. Plakaty retro vintage to również bardzo dobry pomysł na prezent, który na pewno wprawi obdarowanego świetny nastrój.

Zobacz plakaty retro vintage na stronie naszego sklepu  

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie kolorów

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

0