Shopping Cart
🏡🎍Otul 🙌 swoje ściany 🏡 nowymi 🎀 dekoracjami 🌄-19%💎kod: OTUL 💎Kupuj ze zniżka i ciesz się przytulnym wnętrzem
plakaty na zamówienie

Plakaty na zamówienie zaprojektuj niepowtarzalną dekorację na swoje ściany

Plakaty na zamówienie – wybierz wzór i wymiar

Plakaty na zamówienie to zyskująca coraz większą popularność dziedzina dekoracji wnętrz. Które pojawiają się zarówno w aranżacjach współczesnych, jak i stylowych. W odniesieniu do charakteru kompozycji. Którą bardzo często definiuje prostota, schematyczność oraz ograniczona kolorystyka. Plakaty na zamówienie są dekoracjami doskonałymi do wnętrz w stylu minimalistycznym. Z drugiej strony ich surowość, siermiężność i buntowniczy charakter kwalifikują je do współczesnych loftów, klimatem nawiązujących do stylu industrialnego. Nie można też zapomnieć o pochodzeniu plakatów i ich wyjątkowej roli w połowie ubiegłego wieku. Dlatego są świetnym uzupełnieniem stylizacji vintage wnosząc do wystroju nutkę przeszłości. Przewagą plakatów na zamówienie nad tradycyjnymi obrazami jest możliwość wykonania ich na zamówienie, dzięki czemu forma, materiał czy sposób oprawy będą dostosowane do przeznaczonego im miejsca. Obraz wybrany w galerii miejskiej jest być może unikalny, ale też wymaga zainwestowania w niego dużych pieniędzy. Plakaty na zamówienie to dekoracje niedrogie i dostępne dla każdego, a ich udział w wystroju pokoju, restauracji czy pubu jest przejawem nowoczesności i wyszukanego stylu. Zamówione w odpowiedniej wielkości idealnie wypełnią wnękę nad kanapą, ścianę w przedpokoju czy wejście do stylowej kawiarni. Polecamy :

  • plakaty na zamówienie z napisami
  • plakaty na zamówienie  z grafiką
  • plakaty na zamówienie w ramach

Plakaty na zamówienie kilka opcji do wyboru – modne wzory

Plakaty na zamówienie to cztery opcje do wyboru, wśród których najprostszą i najtańszą jest ich wersja papierowa. Drukowane na takim podkładzie wzory nie są jednak aż tak delikatne, jak podsuwa to wyobraźnia. Bowiem kanwę wydruku stanowi specjalny wzmocniony papier, który można dodatkowo umieścić w specjalnej ramce.

Trwalsze i zarazem bardziej praktyczne są plakaty na zamówienie wielorazowego użytku. Wyposażone w warstwę samoprzylepną mogą być dowolnie umieszczane i przenoszone w inne miejsc o gładkiej powierzchni. Do wysokiej klasy plakatów na zamówienie zaliczają się te oprawiane w ramy, gotowe do powieszenia w domu lub firmie. A także plakaty na zamówienie drukowane na płóciennej kanwie. Zgodnie z informacjami na stronie https://plakatynasciany.pl/jak-powstaja-plakaty/ plakaty na zamówienie dostępne są nie tylko w różnych wymiarach, ale też w czterech różnych wersjach druku i oprawy. Wybór odpowiedniej zależy od przeznaczonego dekoracji miejsca, ale też kwoty, jaką chcemy w nią zainwestować. Wzory droższe powstają jednak na wytrzymałym podłożu i w trwałej oprawie, dzięki czemu będą dekorować wnętrza przez długie lata. Motywy papierowe wymagają odpowiedniego mocowania i są bardziej narażone na zniszczenie, dlatego sprawdzają się tam, gdzie dekoracje tworzy się tymczasowo lub jest ona usytuowana w miejscu niedostępnym dla ludzi.

Zobacz plakaty na zamówienie na stronie naszego sklepu 

Zobacz też obrazy, fototapety czy okleiny czarno-białe z jednym kolorem. To również sposób na urozmaicenie monotonnego, stonowanego pomieszczenia. Jeśli zdecydujemy się na beże, szarości, ecru, potrzeba wprowadzenia kolorowych akcentów wyda się wręcz niezbędna. Bowiem całość będzie oddziaływać na mieszkańców melancholijnie, nostalgicznie, a po krótkim okresie przebywania po prostu wpędzi w zły nastrój i pozbawi chęci do jakiejkolwiek aktywności. Intensywnie czerwony dodatek może być lekarstwem na takie apatyczne wnętrza. A jeśli jeszcze pojawia się w parze z kontrowersyjnym tematem efekt będzie gwarantowany

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie kolorów

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

0