Shopping Cart
🏡🎍Otul 🙌 swoje ściany 🏡 nowymi 🎀 dekoracjami 🌄-19%💎kod: OTUL 💎Kupuj ze zniżka i ciesz się przytulnym wnętrzem
Plakaty na ściany do domu

Plakaty na ściany do domu to prosty i modny sposób na dekorację ścin

Plakaty na ściany do domu zawsze modne i wygodne dekoracje

Plakaty na ściany do domu to dekoracje, które w obecnej chwili przeżywają swoją drugą młodość. Powracając do wnętrz po latach traktowania ich jedynie w kategorii informacji lub mniej popularnej dziedziny sztuki. Nie oznacza to oczywiście, że były one niedoceniane, jednak pojawiały się głównie na specjalnych wystawach. Które odwiedzali koneserzy bądź na ulicach, jako sposób na przekazanie informacji o ważniejszych wydarzeniach. Dziś plakat na ściany do domu  w kontekście wystroju wnętrz traktowany jest na równi z obrazem lub fototapetą. A jego wybór podlega takim samym prawom, jak dopasowanie innych dekoracji. To zarówno dobrze nam znane dekoracje z papieru, jak i bardziej nowoczesne, drukowane na wytrzymałym podłożu i oprawiane w gustowne ramy. Polecamy :

  • plakaty na ściany do domu z cytatami i sentencjami
  • plakaty na ściany do domu z grafiką
  • plakaty na ściany do domu w ramach

Plakaty na ściany do domu super kolekcja

Plakaty na ściany do domu to ten rodzaj dekoracji, który ma najwięcej do powiedzenia. Oznacza to, że nie są one jedynie kolorowym obrazem podkreślającym styl wnętrza. Lub też wpływającym na jego wielkość czy oświetlenie. Plakaty na ściany do domu mają też określoną treść, często bardzo wyraźną, oczywistą. Ale niekiedy również utajnioną, zawoalowaną, której trzeba się doszukiwać poprzez interpretację. W tradycyjnym domu najlepiej prezentują się dekoracje z pierwszej grupy, bowiem trafiają do każdego, kto je ogląda. Od najmłodszych domowników po obce osoby odwiedzające dom. Do takich motywów zaliczają się plakaty na ściny do domu z treścią, mówiące o naszych przywarach, zamiłowaniach, panujących w domu zasadach lub wyznawaniu uczuć osobo bliskim.

Kolekcja na stronie https://plakatynasciany.pl/dekoracje/plakaty-na-sciany/ to plakaty na ściany do domu, które zaliczają się zarówno do pierwszej, jak i do drugiej kategorii. Znajdziemy wśród nich propozycje wyraźnie tworzące klimat wnętrza, jak chociażby motyw mówiący o tym, że taniec jest moim życiem lub kuchnia to miejsce, w którym tylko ja mogę rządzić. To również bogata kolekcja motywatorów – plakatów z treścią pozwalającą każdego ranka dodać sobie nieco pozytywnej energii, wiary w siebie czy siły do działania. To również dekoracje, które przypominają o tym, że nie można tracić życia na pracę, ale poświęcać czas na marzenia i ich realizację.

Plakaty na ściany do domu to dekoracje powszechnie uważane za nowoczesne, jednak biorąc pod uwagę fakt, że jednym z bardzo popularnych stylów dekoracji w ostatnich latach, jest styl vintage takie ozdoby doskonale sprawdzą się w roli elementów podkreślających klimat przeszłości. Wystarczy się gnać po odpowiednią w kolorach grafikę, wybrać motywy z postaciami w stylu lat 50-tych ubiegłego weku, sztukę w klimacie pop art czy po prostu tekst o domu. Ten ostatni jest doskonałym przypomnieniem klimatu rodzinnego domu. Jaki większość z nas pamięta z dzieciństwa, oraz dawnych kuchni, których domowy charakter podkreślały wyszywane makatki z zachęcającymi hasłami.

Zobacz plakaty na ściany do domu na stronie naszego sklepu 

Zainteresuj się też plakatami z napisami. Napisy to ostatnio modny sposób na dekorowanie wnętrz. Po latach wykorzystywania do tego celu obrazów, tapet i ściennych naklejek, dzięki którym można było tworzyć fantazyjne ornamenty. Dziś rolę klasycznych dekoracji coraz częściej zajmują te niestandardowe, zaliczane do nowoczesnej formy sztuki. Ponieważ na rynku mieszkaniowym pojawiły się lofty i apartamenty zrodziła się też potrzeba zmian w ich wystroju. Oraz odchodzenia od tradycyjnych saloników w stylu angielskim czy też powojennych standardowym mieszkań w blokach z wersalką i regałem na całą ścianę pokoju oraz dyżurnym obrazem z pobliskiej galerii prezentującym słodki krajobraz wiejski lub morski.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie kolorów

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

0