Shopping Cart
🏡🎍Otul 🙌 swoje ściany 🏡 nowymi 🎀 dekoracjami 🌄-19%💎kod: OTUL 💎Kupuj ze zniżka i ciesz się przytulnym wnętrzem
plakaty 3d na ścianę

Plakaty 3d na ścianę doskonałą dekoracją powiększającą wnętrze

Plakaty 3d na ścianę powiększające wnętrze

Plakaty 3d na ścianę doskonałą dekoracją powiększającą wnętrze. Ograniczenie liczby dodatków, lekkie meble i jasna kolorystyka wnętrza są kluczowe jeśli chcemy optycznie poszerzyć zbyt małe pomieszczenie. Pomocne mogą okazać się tu również plakaty 3d na ścianę, które wizualnie potrafią zdziałać cuda w kwestii wizualnej zmiany gabarytów wnętrza. Najbardziej skuteczne jeśli chodzi o osiągnięcie efektu głębi są wydrukowane na takich plakatach 3d widoki architektoniczne:

  • plakaty 3d z tunelem lub korytarzem
  • plakaty 3d z przejściem pod arkadami lub kolumnami
  • plakaty 3d z mostem lub panoramą metropolii

Doskonale sprawdzą się również plakaty 3d na ścianę z pejzażami przyrodniczymi na przykład rozległe lawendowe pola, łąki, jeziora lub morze. Z kolei wszelkie bramy zabytkowych kamieniczek, uchylone drzwi do ogrodów lub altany dadzą złudzenie, że zamiast płaskiej ściany mamy do czynienia z wejściem w inną przestrzeń architektoniczną.

Jaki kolor plakatu 3d na ścianę wybrać ?

Duże znaczenie, jeśli chodzi optyczne poszerzanie wnętrza ma kolor dekoracji. Białe, szare, beżowe lub pastelowe przedstawienia kwiatów, gładkich kamieni ozdobnych lub motywy związane z wodą wprowadzą do pomieszczenia efekt świeżości i wizualnie je powiększą.

Osobną kategorię plakatów 3d na ścianę stanowią te nawiązujące do amerykańskiej sztuki popularnej lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Trącące myszką wizerunki modnych wówczas pin-up girls wprowadzają do wnętrza zabawny nastrój i podkreślają jego klimat retro. Te motywy plakatów 3d na ścianę znakomicie sprawdzą się jako oryginalna ozdoba domów, których właściciele postawili na styl vintage. Wiele dekoracji tego typu to po prostu przedruki nastrojowych reklam dawnych kawiarni, cukierni lub barów. Plakaty 3d retro na ścianę nadają pomieszczeniom ciepły, przytulny, domowy klimat, dlatego też doskonale sprawdzą się też we współczesnych restauracjach lub pubach. Zapewnią nietuzinkowy charakter wnętrzom i przyciągający klientów oryginalnością elegancki, a zarazem swojski styl lokalu.
Na stronie internetowej https://plakatynasciany.pl/dekoracje/z-grafikami/ mamy również wiele propozycji plakatów 3d na ścianę typograficznych z napisami, a także posterów przedstawiających nowoczesne abstrakcyjne kolaże z wykorzystaniem czarno-białych fotografii.

Zobacz plakaty 3d na stronie naszego sklepu 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie kolorów

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

0