Plakat z miłosnym motywem (sku:pns/78011-p)

cena od: 80 

porównaj rozmiary
×
zapytaj o inny rozmiar lub kolor
chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych

Kupujesz plakat bez ramy.

Cena z kodem LATO33 to tylko: 54 złCena z kodem LATO33 to tylko: 64 złCena z kodem LATO33 to tylko: 94 złCena z kodem LATO33 to tylko: 147 zł546494147
  • Gotowe Wyprodukowane w Polsce
  • Gotowe Realizacja zamówień 4-8 dni
  • Gotowe Dowolne wymiary i kolory

Rewelacyjny plakat przedstawiający pocałunek zakochanych. Ozdoba w kolorze szarym i czarnym. Dekoracja polecana do sypialni.

Reprodukcja ręcznie rysowanej grafiki polskiej artystki MaTone – zobacz biografię.

Edycja limitowana – wyprodukowano tylko 100 egzemplarzy. Do każdego plakatu otrzymasz certyfikat potwierdzający autentyczność. Kup już teraz unikalną reprodukcję z podpisem artystki.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Inne plakaty z tej samej kolekcji

Polecane dekoracje