ozdoby z sentencjami

Plakat łapacz snów – modny motyw nie tylko do dekoracji ścian w sypialni, zobacz propozycje naszych projektantów

Plakat łapacz snów – modne dekoracje na ściany w stylu boho

Plakat łapacz snów to jeden z najmodniejszych trendów zarówno jeśli chodzi o modę, jak i aranżacje mieszkań. Określa go naturalność, wygoda, odwołanie do dekoracji orientalnych i hipisowskich oraz związana z nimi intensywna barwa dodatków. Ten rodzaj stylistyki dopuszcza również łączenie modnych szczegółów z elementami retro i vintage, pochodzącymi wprost z targu z klimatycznymi starociami. Plakaty w modnym stylu boho, obfitują w barwne kwiatuszki, pióra lub hasła gloryfikujące piękno otaczającego nas świata i natury. To równocześnie motywy zwierzęce, zaprezentowane na jasnym, głównie białym tle, które podkreśla wyrazistość różnokolorowych detali. Plakat łapacz snów to jeden z niewielu stylów, który dopuszcza przesyt, jeśli chodzi o dekorowanie pomieszczeń. Tak więc jesteśmy w stanie umieścić na jednej ścianie kilka plakatów z łapaczami snów w tym charakterze różnorakiej wielkości i z odmiennymi akcentami, tworząc prywatną galerię z wydrukami. Afisze w trendzie boho dają bowiem wiele pola do popisu, jeśli chodzi o danie ujścia naszej kreatywności czy zmysłowi artystycznemu. Dodatkowym uzupełnieniem plakatów z łapaczami snów mogą być wyszukane ramy, które nadadzą dekoracjom elegancki wymiar. Wydruku staną się dzięki temu rewelacyjnymi ozdobami najbardziej reprezentacyjnych miejsc w salonie. Tego typu dekoracje mają możliwość występować nie tylko w estetyce pojedynczych plakatów, ale jako dwu lub trzyelementowe kompozycje, stanowiące integralną całość. Takie układy mogą być wieszane obok siebie lub zostać powieszone na kilka ścian.

Sypialnia jest miejscem intymnym, do którego wpuszczamy jedynie osoby bardzo bliskie. Z tego powodu o jej dekoracji decydujemy wyłącznie tworząc atmosferę, w której czujemy się najlepiej. Plakaty z łapaczami snów, perfekcyjną rolę spełni na przykład dekoracja z konturami kobiety. Odpowiednio wybrane plakaty z łapaczami snów będą rewelacyjnie prezentować się w każdym pokoju naszego mieszkania, poczynając na przedpokoju, a kończąc na królestwie najmłodszych.

Do sypialni nadają się zarówno plakaty z sentencjami, jak i afisze z roślinami czy z widokami pod warunkiem, że zostaną odpowiednio dobrane do wystroju oraz, że będą sprzyjały odprężeniu i tworzyły stonowany charakter. Dlatego najlepsze są te dekoracje, które charakteryzują klimatyczne nastrojowe pejzaże, subtelne zestawy kwiatowe, stonowane relaksujące abstrakcje, np. o lekkich falujących liniach i w neutralnych odcieniach. Może to być również plakat z widokiem nocnego miasteczka, skąpanego w światłach latarń mostu, a nawet tematyka motoryzacyjna, jeśli nie obrazuje dynamicznej, spowitej płomieniami corvety. Polecamy:

  • Plakat łapacz snów do salonu
  • Plakat łapacz snów do sypialni
  • Plakat łapacz snów do pokoju

Zobacz plakat łapacz snów w sklepie internetowym

Plakat łapacz snów – najpiękniejsze dekoracje w stylu boho

W dekorowaniu sypialni plakatami z łapaczami snów ważna jest ponadto kolorystyka. Powinna zostać zachowana w tonacjach stonowanych, odbiegających od wyrazistych zestawień, które nakręcają umysł i nie pozwalają na wypoczynek. Jeśli pojawią się afisze w barwach intensywnej czerwieni powinny tematyką nawiązywać do ukojenia i przeznaczenia wnętrza. Przykładem afiszu do sypialni  jest klimatyczny zachód słońca nad egzotyczną sawanną w Afryce, który mimo intensywnych barw uspokaja.

Plakat łapacz snów inspirowane nastrojem orientalnym i odwołujące się do stylistyki hippisowskiej. Ozdoby na ścianę boho, jest to w ostatnim czasie jeden z najmodniejszych trendów, zarówno jeśli chodzi o modę, jak i aranżacje pokoi. Ostra tonacja dekoracji i dodatkowo łączenie nowoczesnych zdobień z motywami retro i vintage, pochodzącymi wprost z targu starociami – to cechy tego stylu. Dekoracje ścienne odnoszące się do trendu boho obfitują w różnobarwne kwiaty, pióra lub hasła gloryfikujące piękno otaczającego nas świata i natury. To też elementy zwierzęce, zaprezentowane na jasnym, na ogół białym tle, które uwidaczniają wyrazistość kolorowych detali. Styl boho to jeden z niewielu, który dopuszcza przesyt, jeśli chodzi o dekorowanie domów. Tak więc mamy możliwość umieścić na jednej ścianie kilka afiszy różnych formatów o różnymi wzorami, tworząc własną galerię z grafikami. Ozdoby na ścianę dają nam szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o danie ujścia naszej wyobraźni i zmysłowi artystycznemu.

Grafiki w stylu boho mogą stać się zjawiskowymi dekoracjami najbardziej reprezentacyjnych miejsc w domu, na przykład salonu lub pokoju gościnnego, jeśli uzupełnimy je w szczególności dobranymi ramami. Nadadzą one dekoracjom modny i wykwintny design. Dekoracje na ścianę boho są w stanie występować nie tylko w formie jednoczęściowych plakatów z łapaczami snów, ale jako dwu- lub trzy- elementowe komplety, stanowiące integralną całość. Takie układy mają możliwość być wieszane obok siebie, lub zostać rozdzielone na sąsiadujące ściany. Odpowiednio dostosowane plakat łapacz snów będą robić wrażenie w każdym pomieszczeniu naszego mieszkania. Nadadzą także niebanalny klimat lokalom biurowym, usługowym, zjawiskowym kafejkom, barom lub restauracjom. Tutaj znajdziesz najpiękniejsze plakaty z łapaczami snów: https://plakatynasciany.pl/dekoracje/plakaty-w-stylu-boho/

Plakat łapacz snów to dobry pomysł. Dekorowanie sypialni wymaga nader specyficznego podejścia, bo chociaż liczy się spójność kolekcji i wrażenie wizualne to wyposaża się ją dla siebie, a nie na pokaz. Oczywiście przy projektowaniu wnętrza, czy afisz w sypialni spodoba się znajomym i wpadającym z wizytą sąsiadom jest kwestią drugorzędną, ale jednak wybierając meble do pokoju dziennego czy urządzając przedpokój częściej zastanawiamy się nad tym, co powie najbliższa przyjaciółka.

Podobne wpisy