Shopping Cart
🏡🎍Otul 🙌 swoje ściany 🏡 nowymi 🎀 dekoracjami 🌄-19%💎kod: OTUL 💎Kupuj ze zniżka i ciesz się przytulnym wnętrzem
Plakat czarno-biały

Plakat czarno-biały są niezwykle stylową propozycją dekoratorską na ubranie ścian w słowa, niosące przesłania filozoficzne, motywacyjne lub humorystyczne

Plakat czarno-biały modnym sposobem dekoracji ścian

Plakat czarno-biały są niezwykle stylową propozycją dekoratorską na ubranie ścian w słowa, niosące przesłania filozoficzne, motywacyjne lub humorystyczne. Plakat czarno-biały to forma przedstawienia określonej treści w prostej formie graficznej, opartej na silnym kontraście. Ozdobną funkcję pełni w niej również czcionka, a litery lub cyfry, występujące na tego typu plakatach czarno-białych. Bardzo często stanowią sedno ich artystycznego wyrazu. Ponadczasowe mądrości, deklaracje uczuć, zbiory zasad, panujących w domu, cytaty z książek, fragmenty popularnych piosenek, przepisy kulinarne lub żartobliwie hasła są na takich plakatach czarno-białych często w języku angielskim. Zdarza się również, że zamiast słów występuje na nich prosty rysunek, na przykład zebra albo kot, które świetnie wpasowują się w czarno-białą stylistykę plakatu, lub wieża Eiffla, czy też panorama Nowego Jorku, przedstawiona w formie negatywu. Polecamy :

  • plakat czarno-biały z napisami
  • plakat czarno-biały z grafiką
  • plakat czarno-biały w ramach

Zobacz plakat czarno-biały na stronie naszego sklepu  

Plakat czarno-biały to uniwersalne dekoracje do każdego wnętrza

Plakat czarno-biały, utrzymane w czarno-białej kolorystyce, są uniwersalną dekoracją, nadającą się do dopełnienia niemal każdej aranżacji.

Plakaty czarno-biały się zarówno w przesyconych bielą wnętrzach, urządzonych w stylu skandynawskim i minimalistycznym, jak również w pomieszczeniach barwnych. Kwadratowy i prosty styl czcionki znakomicie wpasuje się w nowoczesny design, na przykład loftu. Zaś ozdobna kursywa z licznymi zawijasami doskonale uzupełni wystrój wnętrza vintage lub o charakterze rustykalnym. Odpowiednio dobrane czarno-białe plakaty będą świetnie wyglądać w każdym pokoju naszego domu, poczynając na przedpokoju, a kończąc na królestwie najmłodszych. Nadadzą też nietuzinkowego charakteru pomieszczeniom biurowym lub lokalom usługowym, szczególnie kafejkom, barom lub restauracjom. Na stronie internetowej https://plakatynasciany.pl/dekoracje/plakaty-czarno-biale/ znajdziemy wiele interesujących propozycji czarno-białych plakatów, które dodadzą charakteru każdemu pomieszczeniu w naszym domu, albo w firmie lub lokalu usługowym.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie kolorów

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

0