Plakat – ciesz się małymi rzeczami (sku:pns/13535)

cena od: 18 

porównaj rozmiary
×
zapytaj o inny rozmiar lub kolor
chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych

Kupujesz plakat bez ramy.

Cena z kodem BLACK33 to tylko: 12 złCena z kodem BLACK33 to tylko: 20 złCena z kodem BLACK33 to tylko: 30 złCena z kodem BLACK33 to tylko: 60 złCena z kodem BLACK33 to tylko: 114 zł12203060114
  • Done Wyprodukowane w Polsce
  • Done Realizacja zamówień 4-8 dni
  • Done Dowolne wymiary i kolory

Nowoczesny plakat z modnymi hasłami motywacyjnymi. Grafika w kolorze żółtym z koniczynką i sentencją – ciesz się małymi rzeczami, rób to co cię uszczęśliwia, śmiej się tyle ile oddychasz, tańcz jak by nikt nie patrzył, kochaj tak długo jak żyjesz, żyj tak aby niczego nie żałować. Dekorację polecamy do wystroju stylowego salonu lub sypialni.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Inne plakaty z tej samej kolekcji

Polecane dekoracje