Plakat z mottem o domu – w tym domu mamy wesołe poranki (sku:pns/13122)

cena od: 18 

porównaj rozmiary
×
zapytaj o inny rozmiar lub kolor
chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych

Kupujesz plakat bez ramy.

Cena z kodem PROMO18 to tylko: 15 złCena z kodem PROMO18 to tylko: 25 złCena z kodem PROMO18 to tylko: 37 złCena z kodem PROMO18 to tylko: 74 złCena z kodem PROMO18 to tylko: 139 zł15253774139

Plakat z modnej serii w tym domu z napisem: W tym domu mamy wesołe poranki, rozumiemy, ufamy sobie, lubimy wycieczki, kochamy być razem, uwielbiamy być razem, leniuchujemy, akceptujemy się, mamy kolorowe marzenia, wędrujemy placem po mapie, mamy miliony planów, mówimy kochamy, rozrabiamy, jesteśmy rodziną.

Dekoracją w odcieniach szarości i turkusie – imitacja napisów kredkami. Plakaty z serii w tym domu to najmodniejszy trens dekorowania domów w tym sezonie.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Inne plakaty z tej samej kolekcji

Polecane dekoracje