Plakat w tym domu popełniamy błędy, słuchamy innych – turkusowy

cena od: 18 

porównaj rozmiary
×
zapytaj o inny rozmiar lub kolor
chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych

Kupujesz plakat bez ramy.

Cena z kodem BLACK33 to tylko: 12 złCena z kodem BLACK33 to tylko: 20 złCena z kodem BLACK33 to tylko: 30 złCena z kodem BLACK33 to tylko: 60 złCena z kodem BLACK33 to tylko: 114 zł12203060114
  • Done Wyprodukowane w Polsce
  • Done Realizacja zamówień 4-8 dni
  • Done Dowolne wymiary i kolory

Plakat z modnej serii w tym domu z napisem: W tym domu popełniamy błędy, słuchamy innych, śmiejemy się głośno, opowiadamy sobie historie dnia, kochamy, pomagamy sobie nawzajem, jesteśmy rodziną.

Plakat na modnym poddruku z cegły z turkusowymi akcentami typograficznymi. Powieś go w swoim domu i pokazuj jakie zasady u Was obowiązują.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Inne plakaty z tej samej kolekcji

Polecane dekoracje