Shopping Cart
🏡🎍Otul 🙌 swoje ściany 🏡 nowymi 🎀 dekoracjami 🌄-19%💎kod: OTUL 💎Kupuj ze zniżka i ciesz się przytulnym wnętrzem
Audrey Hepburn plakaty

Audrey Hepburn plakaty wyjątkowe dekoracje w ponadczasowym stylu

Audrey Hepburn plakaty dla miłośników klasyki filmowej

Audrey Hepburn plakaty wyjątkowe dekoracje w ponadczasowym stylu. Audrey Hepburn to ikona stylu, której wdzięk, styl i elegancja zdają się być ponadczasowe bez względu na upływające dekady. Pomimo, że od sukcesów, które odnosiła ta słynna aktorka lat 60-tych minęło już tak wiele czasu, gwiazda „Śniadania u Tiffany’ego” wciąż ma rzesze fanów, którzy chętnie otaczają się plakatami Audrey Hepburn. Wyjątkowe plakaty Audrey Hepburn w ponadczasowym stylu  w ponadczasowym stylu, z których spogląda jej piękna twarz. Czarno-białe grafiki z wizerunkami Audrey Hepburn wydrukowane na plakatach wprowadzą elegancki klimat do każdego pomieszczenia, które będą zdobić. Audrey Hepburn plakaty to wyjątkowe dekoracje w ponadczasowym stylu Są idealnym pomysłem na uzupełnienie aranżacji wnętrz utrzymanych w stylistyce vintage. Gdyż doskonale podkreślą ich klimat retro. To również wspaniała koncepcja prezentowa dla wszystkich kinomanów, szczególnie tych ceniących stare klasyki filmowe. Salon i sypialnia są najodpowiedniejszym miejscem do umieszczenia plakatu z Audrey Hepburn. Jej portret można powiesić również w kuchni, gdzie doskonale sprawdzi się wersja obrazu wydrukowanego na płótnie winylowym. Ze względu na wyjątkową odporność tego materiału na zabiegi czyszczące. Polecamy :

  • Audrey Hepburn plakaty w czarnej ramie
  • Audrey Hepburn plakaty parytety
  • Audrey Hepburn plakaty z cytatami

Audrey Hepburn plakaty w ramach lub samoprzylepne

Niektóre plakaty Audrey Hepburn mogą być uzupełnione krótkim tekstem, na przykład: „My life – my rules”, czyli „Moje życie – moje zasady”. Tego typu napisy występują czasem w pastelowej kolorystyce. Dzięki czemu doskonale wkomponowują się w oszczędną, czarno-białą stylistykę grafik.

Plakaty Audrey Hepburn dostępne na stronie internetowej https://plakatynasciany.pl/sklep/plakat-life-rules/ można zamówić na różnych materiałach. Najbardziej klasyczna jest forma grafiki wydrukowanej na papierze plakatowym do samodzielnego oprawienia w ramę. Możemy również zdecydować się na Audrey Hepburn plakaty w formie samoprzylepnej grafiki typu odklej/przyklej, którą można przenosić miejsca na miejsce. To dekoracja wielorazowego użytku nie pozostawia śladów kleju na meblach.

Zobacz Audrey Hepburn plakaty na stronie naszego sklepu  

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie kolorów

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

0