13062 w1 plakat1

Audrey Hepburn plakaty wyjątkowe dekoracje w ponadczasowym stylu

Audrey Hepburn plakaty dla miłośników klasyki filmowej

Audrey Hepburn plakaty wyjątkowe dekoracje w ponadczasowym stylu. Audrey Hepburn to ikona stylu, której wdzięk, styl i elegancja zdają się być ponadczasowe bez względu na upływające dekady. Pomimo, że od sukcesów, które odnosiła ta słynna aktorka lat 60-tych minęło już tak wiele czasu, gwiazda „Śniadania u Tiffany’ego” wciąż ma rzesze fanów, którzy chętnie otaczają się plakatami Audrey Hepburn. Wyjątkowe plakaty Audrey Hepburn w ponadczasowym stylu  w ponadczasowym stylu, z których spogląda jej piękna twarz. Czarno-białe grafiki z wizerunkami Audrey Hepburn wydrukowane na plakatach wprowadzą elegancki klimat do każdego pomieszczenia, które będą zdobić. Audrey Hepburn plakaty to wyjątkowe dekoracje w ponadczasowym stylu Są idealnym pomysłem na uzupełnienie aranżacji wnętrz utrzymanych w stylistyce vintage. Gdyż doskonale podkreślą ich klimat retro. To również wspaniała koncepcja prezentowa dla wszystkich kinomanów, szczególnie tych ceniących stare klasyki filmowe. Salon i sypialnia są najodpowiedniejszym miejscem do umieszczenia plakatu z Audrey Hepburn. Jej portret można powiesić również w kuchni, gdzie doskonale sprawdzi się wersja obrazu wydrukowanego na płótnie winylowym. Ze względu na wyjątkową odporność tego materiału na zabiegi czyszczące. Polecamy :

  • Audrey Hepburn plakaty w czarnej ramie
  • Audrey Hepburn plakaty parytety
  • Audrey Hepburn plakaty z cytatami

Audrey Hepburn plakaty w ramach lub samoprzylepne

Niektóre plakaty Audrey Hepburn mogą być uzupełnione krótkim tekstem, na przykład: „My life – my rules”, czyli „Moje życie – moje zasady”. Tego typu napisy występują czasem w pastelowej kolorystyce. Dzięki czemu doskonale wkomponowują się w oszczędną, czarno-białą stylistykę grafik.

Plakaty Audrey Hepburn dostępne na stronie internetowej https://plakatynasciany.pl/sklep/plakat-life-rules/ można zamówić na różnych materiałach. Najbardziej klasyczna jest forma grafiki wydrukowanej na papierze plakatowym do samodzielnego oprawienia w ramę. Możemy również zdecydować się na Audrey Hepburn plakaty w formie samoprzylepnej grafiki typu odklej/przyklej, którą można przenosić miejsca na miejsce. To dekoracja wielorazowego użytku nie pozostawia śladów kleju na meblach.

Zobacz Audrey Hepburn plakaty na stronie naszego sklepu