ramki z napisami

Ramki z napisami, ramy podkreślą treść wydrukowanych haseł i dodatkowo upiększą ściany w Twoim domu

Ramki z napisami dopasuj odpowiednią ramę do napisu

Ramki z napisami, ramy podkreślą treść wydrukowanych haseł i dodatkowo upiększą ściany w Twoim domu. Dodatkowym atutem każdej dekoracji ściennej będzie odpowiednio dobrana rama. Trzeba jednak pamiętać, że ramka z napisami nie może przytłaczać najważniejszych treści, czyli tego, co znajduje się na obrazie. Jeśli chcemy oprawić plakat w ramę, możemy wybierać pośród rozmaitości materiałów, form i kolorów. Plakaty z napisami doskonale będą wyglądały, jeśli oprawimy je w dyskretne, proste ramy, podkreślające jedynie treść wydrukowanego hasła. Takie Ramki z napisami będą szczególnie dobrze prezentować się jako uzupełnienie plakatów typograficznych, utrzymanych w czarno – białej tonacji. Z kolei srebrne doskonale sprawdzą się w minimalistycznym otoczeniu. Natomiast ciekawym rozwiązaniem dla pomieszczenia utrzymanego w stylu retro, będzie przełamanie nowoczesnej formy dekoru, jakim jest plakat, ramą z surowego drewna. Ramki z napisami stworzone za pomocą liter i prostych rysunków stanowią doskonałą ozdobę mieszkania. Jak również biura, kawiarni, restauracji lub sklepu. W przypadku lokalu usługowego sprawią, że klienci lepiej zapamiętają to miejsce i chętniej do niego wrócą. Ramki z napisami sprawdzą się we wnętrzach klasycznych, wpisane w estetykę romantyczną lub retro. Jak również w przestrzeniach utrzymanych w stylu nowoczesnym, na przykład w loftach. Polecamy :

  • ramki z napisami o domu i rodzinie
  • ramki z napisami i znanymi cytatami
  • ramki z napisami i modnymi grafikami

Ramki z napisami to bogactwo haseł i znaków graficznych

Ramki z napisami, minimalistyczne w formie, często utrzymane w czarno-białej kolorystyce, mają silny przekaz i najlepiej prezentują się na tle jasnych ścian. Dobrze wygląda też kilka plakatów powieszonych obok siebie, gdy łączy je wspólna tematyka lub podobieństwo graficzne.

Mimo rosnącej popularności ramki z napisami, bogactwo haseł, słów i znaków graficznych stanowi niewyczerpalne źródło inspiracji dla posterów typograficznych. Na stronie internetowej https://plakatynasciany.pl/dekoracje/plakaty-znane-cytaty/ znajdziemy wiele interesujących ram z napisami. Każdą dekorację możemy zamówić w ramie lub bez.

Zobacz ramki z napisami na stronie naszego sklepu i zainspiruj się na zmiany