13548 w2

Plakaty w stylu boho to jeden z najmodniejszych trendów zarówno jeśli chodzi o modę, jak i aranżacje wnętrz

Plakaty w stylu boho to nawiązanie do motywów orientalnych i hipisowskich

Plakaty w stylu boho to jeden z najmodniejszych trendów zarówno jeśli chodzi o modę, jak i aranżacje wnętrz. Charakteryzuje go naturalność, wygoda, nawiązanie do motywów orientalnych i hipisowskich oraz związana z nimi mocna kolorystyka dodatków i dekoracji. Ten rodzaj stylistyki dopuszcza również łączenie nowoczesnych elementów z akcentami retro i vintage, pochodzącymi wprost z targu z klimatycznymi starociami. Plakaty w stylu boho, nawiązujące do trendu boho obfitują w kolorowe kwiaty, pióra lub hasła gloryfikujące piękno otaczającego nas świata i natury. To również motywy zwierzęce, zaprezentowane na jasnym, na ogół białym tle, które podkreśla wyrazistość barwnych grafik. Plakaty w stylu boho to jeden z niewielu stylów, który dopuszcza przesyt, jeśli chodzi o dekorowanie pomieszczeń. Tak więc możemy umieścić na jednej ścianie kilka plakatów w stylu boho różnej wielkości i z różnymi wzorami, tworząc prywatną galerię z grafikami. Plakaty w stylu boho dają bowiem wiele pola do popisu, jeśli chodzi o danie ujścia naszej kreatywności i zmysłowi artystycznemu. Dodatkowym uzupełnieniem plakatów w stylu boho mogą być specjalnie dobrane ramy, które nadadzą dekoracjom elegancki wymiar. Grafiki staną się dzięki temu idealnymi ozdobami najbardziej reprezentacyjnych miejsc w domu, na przykład salonu lub pokoju gościnnego. Tego typu dekoracje mogą występować nie tylko w formie pojedynczych plakatów, ale jako dwu lub trzyelementowe kompozycje, stanowiące integralną całość. Takie układy mogą być wieszane obok siebie, lub zostać rozdzielone pomiędzy kilka ścian. Polecamy :

  • plakaty w stylu boho w czarnej ramie
  • plakaty w stylu boho dyptyki
  • plakaty w stylu boho tryptyki

Plakaty w stylu boho do biura, restauracji, baru lub kafejki

Odpowiednio dobrane plakaty w stylu boho będą świetnie wyglądać w każdym pokoju naszego domu, poczynając na przedpokoju, a kończąc na królestwie najmłodszych.

Nadadzą też nietuzinkowy charakter pomieszczeniom biurowym lub lokalom usługowym, szczególnie kafejkom, barom lub restauracjom. Plakaty w stylu boho znajdziemy między innymi na stronie internetowej https://plakatynasciany.pl/dekoracje/plakaty-w- stylu-boho/. Wszystkie prace są drukowane na najwyższej jakości materiałach i charakteryzuje je dbałość o szczegóły wykonania na każdym etapie produkcji.

Zobacz plakaty w stylu boho na stronie naszego sklepu internetowego