ozdoba ścian dla rowerzysty

Plakaty retro samochody mogą stanowić stylową „kropkę nad i” wnętrzarskich aranżacji przestrzeni

Plakaty retro samochody dla pasjonatów motoryzacji

Plakaty retro samochody mogą stanowić stylową „kropkę nad i” wnętrzarskich aranżacji przestrzeni. Samochody i motory już dawno przestały stanowić jedynie domenę mężczyzn. Wiele kobiet również pasjonuje się motoryzacją, zaś dekoracje, nawiązujące do tej tematyki, wnętrzarskich aranżacji zarówno „męskich”, jak i „kobiecych” przestrzeni. Bardzo interesującą fuzją na plakatach ściennych jest połączenie plakatów retro samochody ze stylistyką retro. Samochody i motocykle są drukowane na grafikach imitujących stare afisze reklamowe. Przedruki starych posterów, reklam, plakatów propagandowych, czy komiksowych wizerunków samochodów, motocykli lub samolotów –to kwintesencja tego stylu. Wiele z nich swoim charakterem nawiązuje do amerykańskiej sztuki popularnej lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Retro plakaty z samochodem lub motocyklem to zarówno klimatyczne fotografie, na których ujęte zostały klasyczne, stare maszyny, ale także dynamiczne przedstawienia najnowocześniejszych aut – do każdego wnętrza można dopasować odpowiednią grafikę. I tak grafiki ze stylowymi pojazdami sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu retro, albo w takich, których właściciele postawili na klasyczny wystrój pomieszczeń. Plakaty retro samochody będą natomiast doskonale komponował się z wnętrzami na wskroś współczesnymi, w których króluje minimalizm i oszczędność form i dodatków. Artystyczne fotografie, przedstawiające klasyczne choppery lub zbliżenia fragmentów tych maszyn, dodadzą eleganckiego szlifu każdemu pomieszczeniu w domu. Z kolei pełne dynamizmu zdjęcia nowoczesnych „śmigaczy” ożywią statyczne wnętrza, wprowadzając do nich pozytywną energię. Polecamy :

  • plakaty retro samochody do salonu
  • plakaty retro samochody do baru
  • plakaty retro samochody od restauracji

Zobacz plakaty retro samochody na stronie naszego sklepu 

Plakaty retro samochody w ramie lub bez

Plakat z samochodem lub motocyklem to świetny pomysł na udekorowanie pokoju nastolatka. Przykuwające wzrok intensywne barwy takich ozdób ściennych i emanująca z nich energia, nadadzą królestwu młodego człowieka nietuzinkowego charakteru.

Choć dekoracje ścian z plakaty retro samochody nadają „męskiego” szlifu pomieszczeniom, nie są zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn. Wiele pań z pewnością doceni obrazy starych maszyn, sfotografowanych na tle zabytkowej architektury, które znakomicie ozdobią salon, przedpokój lub kuchnię. Oprócz rysunków i fotografii z pojazdami, plakaty inspirowane motoryzacją to również hasła o tej tematyce. Peany na cześć jazdy samochodem lub na motorze wydrukowane na papierze plakatowym, to ciekawa alternatywa dla klasycznych grafik. Plakaty z napisami to dekoracje o charakterze motywacyjnym lub żartobliwym, które wprowadzają do pomieszczeń pogodny klimat. Wysoką jakość współczesnych plakatów retro samochody gwarantuje wykorzystanie nowoczesnych technik obróbki grafik. Dzięki temu mamy gwarancję, że nasza dekoracja będzie trwała i wyrazista. Plakaty retro samochody będą się znakomicie prezentować nie tylko w przestrzeni domowej, ale też wszędzie tam, gdzie chcielibyśmy wprowadzić stylowy element zdobniczy. Tego typu grafiki będą doskonale wyglądać jako stylowa ozdoba baru, restauracji, siłowni albo do warsztatu samochodowego. Plakaty z autami można zamówić w każdym rozmiarze i w każdej wersji kolorystycznej. Wyjątkową propozycją dekoracyjną są te utrzymane w czarno-białej kolorystyce, lub takie, które zostały pociągnięte stylową sepią. Za pośrednictwem strony internetowej https://plakatynasciany.pl/dekoracje/plakaty-motory- samochody/ możemy zamówić plakaty z samochodami w wersji z ramą lub bez. Prace powstają przy współpracy z utalentowanymi współczesnymi artystami i charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Oprócz plakatów retro samochody, za pośrednictwem strony internetowej można zamówić również stylowe grafiki z motocyklami.

 

Podobne wpisy