75000153 p w2

Plakaty ozdobne na ścianę są niezwykle stylową propozycją dekoratorską, którą można dopasować do każdego pomieszczenia

Plakaty ozdobne na ścianę dobrym pomysłem na prezent

Plakaty ozdobne na ścianę są niezwykle stylową propozycją dekoratorską, którą można dopasować do każdego pomieszczenia. Grafiki ozdobne na ścianę charakteryzują się niezwykle atrakcyjną prostą formą graficzną, opartą na silnym kontraście. Ozdobną funkcję może pełnić na nich nieskomplikowany rysunek albo litery lub cyfry, które bardzo często stanowią sedno artystycznego wyrazu na plakacie. Wśród grafik przeważają proste rysunki, na przykład zebry albo koty, które świetnie wpasowują się w czarno-białą stylistykę plakatu ozdobnego na ścianę, lub wizerunki Nowego Jorku albo Paryża, przedstawione w formie negatywu. Mogą to być także nawiązujące do stylistyki lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych dwudziestego wieku grafiki z pin-up girls, albo portrety słynnych aktorek, stanowiących ikony stylu i elegancji – na przykład z Audrey Hepburn. Wśród tekstów na plakatach mogą się znaleźć z kolei ponadczasowe mądrości, deklaracje uczuć, zbiory zasad, panujących w domu, cytaty z książek, fragmenty popularnych piosenek, przepisy kulinarne lub żartobliwie hasła. Teksty na takich grafikach występują często w języku angielskim. Polecamy :

  • plakaty ozdobne na ścianę do jadalni
  • plakaty ozdobne na ścianę do sypialni
  • plakaty ozdobne na ścianę do salonu

Zobacz plakaty ozdobne na ścianę na stronie naszego sklepu

Plakaty ozdobne na ścianę do baru lub restauracji

Plakaty utrzymane w czarno-białej kolorystyce, są uniwersalną dekoracją, nadającą się do dopełnienia niemal każdej aranżacji. Sprawdzą się zarówno w przesyconych bielą wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim i minimalistycznym, jak również w pomieszczeniach barwnych.

Kwadratowy i prosty styl czcionki znakomicie wpasuje się w nowoczesny design, na przykład loftu, zaś ozdobna kursywa z licznymi zawijasami doskonale uzupełni wystrój wnętrza vintage lub o charakterze rustykalnym. Odpowiednio dobrane grafiki na dekoracjach ozdobnych na ścianę zaprezentowanych na stronie internetowej https://plakatynasciany.pl/dekoracje/plakaty-na- sciany/ będą świetnie wyglądać w każdym pokoju naszego domu, poczynając na przedpokoju, a kończąc na królestwie najmłodszych. Grafiki ozdobne na ścianę nadadzą też nietuzinkowego charakteru pomieszczeniom biurowym lub lokalom usługowym, szczególnie kafejkom, barom lub restauracjom.