Plakaty Kubuś Puchatek - cytaty

Plakaty Kubuś Puchatek – cytaty tego niedźwiadka nikomu nie trzeba przedstawiać. Kochają go kolejne pokolenia dzieci i ich rodziców, zaś mądrości wygłaszane przez Misia o Bardzo Małym Rozumku weszły na stałe do kanonu językowego w wielu krajach. Plakaty Kubuś Puchatek – cytaty, oraz jego przyjaciele – bohaterowie stworzeni przez A.A. Milne’a – to arcysympatyczne postacie, pełne typowo ludzkich wad, przedstawionych z wdziękiem i przymrużeniem oka.

Plakaty Kubuś Puchatek – cytaty zawsze modnym motywem dekoracji

Plakat z cytatem z Kubusia PuchatkaCytaty z kultowej serii o Kubusiu Puchatku to pozornie błahe powiedzonka, zazwyczaj posiadające drugie dno i będące metaforą spraw ważnych i ważniejszych. Plakaty Kubuś Puchatek – cytaty to doskonały sposób, aby wyeksponować „kubusiowe mądrości” i uczynić z nich inspirujące motto życiowe. Motywujące każdego dnia do działania. Wśród sentencji znanych z „Kubusia Puchatka” każdy znajdzie dokładnie taką, która do niego trafi – rozbawi lub wzmocni. „Myślenie nie jest łatwe, ale można się do niego przyzwyczaić”, „Sztuka dawania podarunku polega na tym, aby ofiarować coś, czego nie ma w żadnym sklepie”, „Wiesz Prosiaczku, miłość jest wtedy, kiedy kogoś lubimy… za bardzo” – to tylko niektóre z cytatów.

Plakaty Kubuś Puchatek – cytaty do domu, biura lub kawiarni

Tak naprawdę każdy można na specjalne zamówienie wydrukować na wysokiej jakości papierze plakatowym. Dlatego zawiesić w najbardziej reprezentacyjnym miejscu naszego domu, biura albo kawiarni, restauracji lub baru. Do tych ostatnich szczególnie będą pasowały teksty nawiązujące do apetytu głównego bohatera książki!

Sentencje z „Kubusia Puchatka” wydrukowane w formie plakatów to dekoracje należące do niezwykle popularnej kategorii plakatów typograficznych. Ponieważ prezentujących rozmaite hasła i cytaty o charakterze motywacyjnym lub żartobliwym. Plakaty Kubuś Puchatek – cytaty ozdoby ścienne są utrzymane na ogół w czarno – białej kolorystyce i mogą pełnić funkcję kodeksu. Przypominającego o zasadach panujących w domu, wyrażać uczucia i emocje lub – ujęte w żartobliwą formę – wzbudzać wesołość.