plakat z napisem Love do salonu

Plakaty na ścianę w ramie nadadzą charakteru w Twoim domu

O czym przeczytasz w artykule:

Plakaty na ścianę w ramie podkreślą charakter grafiki na płótnie i ozdobią ściany każdego pomieszczenia. Ramy to doskonały sposób, który nada elegancji nowoczesnym formom dekoracji i pomoże wkomponować je w ogólną aranżację danego wnętrza.

Elegancka i nowoczesna forma dekoracji – plakaty na ściany w ramie

Plakaty na ścianę w ramie w zdecydowany sposób zwiększą atrakcyjność wnętrza, stanowiąc ich znakomite dopełnienie, które jednocześnie nie przytłoczy pomieszczenia. Należy pamiętać o tym, że choć są to nowoczesne plakaty na ścianę w ramie, to są to na ogół proste formy dekoracji. Prezentują spokojne i zrównoważone wzornictwo. Ponadto niosą ze sobą bardzo silny przekaz ujęty w graficzną formę. Dlatego to właśnie ten przekaz stanowi kwintesencję tego typu zdobnictwa ściennego. Chcąc oprawić plakaty na ścianę w ramy, możemy wybierać pośród rozmaitości materiałów, form i kolorów. Do najpopularniejszych grafik typograficznych, utrzymanych na ogół w czarno –białej tonacji, najbardziej będą pasowały czarne, proste ramy. Z kolei srebrne doskonale sprawdzą się w minimalistycznym otoczeniu. Ciekawym rozwiązaniem dla pomieszczenia utrzymanego w stylu retro, będzie przełamanie nowoczesnej formy dekoru, jakim jest plakat, ramą z surowego drewna. Polecamy plakaty:

  •  przedstawiające typograficzny motyw
  •  z portretami
  •  prezentujące nowoczesną grafikę

Plakaty w ramie z motywem typograficznym – modna dekoracja

Ozdoby ścienne w ramie z wydrukowanymi napisami zawierają zarówno hasła motywacyjne oraz żartobliwe, albo takie, które mówią o wartościach i uczuciach. Na przykład: „Nie ma ludzi idealnych, a jednak jestem” albo „Po co sprzątać, skoro można zgasić światło” nastroją nas optymistycznie na cały dzień. Jest to bardzo modny i popularny ostatnimi czasy motyw. Cieszy się on dużym zainteresowaniem, ze względu na ponadczasową wartość słów, cytatów oraz sentencji. Jeżeli plakat typograficzny dodatkowo ozdobimy w pasującą do niego ramę, to uzyskamy niepowtarzalną kompozycję, która sprawdzi się jako wyszukana ozdoba.

Różnorodność wyboru plakatów w ramię

Dekoracje z tekstami „Nie ma dobrego dnia bez dobrej nocy” będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji sypialni. Wyznanie „Dom jest tam, gdzie ludzie, których kocham” będzie nam przypominało o tym, co w życiu najważniejsze. Plakaty na ścianę w ramie to zarówno teksty w języku polskim, jak i proste hasła po angielsku, takie jak: „Have a nice day”, „Smile” albo ”Follow the white rabbit”. Wiele interesujących propozycji dekoracji ujętych w ramy lub bez znajdziemy na stronie internetowej. Niektórym napisom towarzyszą proste i przejrzyste rysunki graficzne, które podkreślają sens wydrukowanego hasła. Podsumowując, wybór dekoracji jest dowolny i zależy od klienta. Jednak zachęcamy do kupna plakatów oprawionych w ramy, ze względu na ich efektywność oraz piękną formę.