Shopping Cart
🏡🎍Otul 🙌 swoje ściany 🏡 nowymi 🎀 dekoracjami 🌄-19%💎kod: OTUL 💎Kupuj ze zniżka i ciesz się przytulnym wnętrzem
Plakat z napisem w ram,ie do salonu

Cytaty na ścianę po polsku to oryginalne dekoracje, które dodadzą zdecydowanego charakteru każdemu wnętrzu, które będą zdobić

Cytaty na ścianę po polsku to indywidualny styl w Twoim domu

Cytaty na ścianę po polsku to oryginalne dekoracje, które dodadzą zdecydowanego charakteru każdemu wnętrzu, które będą zdobić. Dobierając odpowiedni napis i kolorystykę na plakacie cytaty na ścianę po polsku nadamy pomieszczeniu indywidualny styl. Jednocześnie za pomocą takiej dekoracji w prosty, acz zdecydowany sposób, podkreślimy osobowość właściciela. Dekoracje cytaty na ścianę po polsku, na których znajdują się napisy, to dekoracje z sentencjami, cytatami, hasłami i powiedzonkami o różnorodnym charakterze. Znajdziemy wśród nich zarówno napisy w języku polskim, jak i takie, które zostały zapożyczone z angielskich filmów lub piosenek. Mogą to być teksty motywacyjne, które będą nas inspirować do działania, jak również żartobliwe hasła i optymistyczne sentencje nawiązujące często do ludzkich słabości. Na niektórych będą z kolei znane i lubiane cytaty na ścianę po polsku z popularnych wierszy, piosenek albo filmów. Polecamy :

  • cytaty na ścianę po polsku do salonu
  • cytaty na ścianę po polsku do sypialni
  • cytaty na ścianę po polsku do jadalni

Zobacz cytaty na ścianę po polsku na stronie naszego sklepu

Cytaty na ścianę po polsku z prostymi grafikami

Na tego typu plakatach najważniejsza jest treść danego przekazu, dlatego też są one ujęte w niezwykle proste formy graficzne i charakteryzują się oszczędną, na ogół czarno-białą kolorystyką.

Na niektórych plakatach z napisami elementem zdobniczym są same litery, czasem nawet występujące pojedynczo jako symbole albo inicjały. Nakreślone ozdobną czcionką stanowią same w sobie ornament, uzupełniony często prostym graficznym rysunkiem. Takie plakaty odchodzą czasem od charakterystycznej czarno-białej kolorystyki cechującej większość plakatów typograficznych. Pojawiają się na nich również inne barwy, na ogół czyste i pastelowe, które wnoszą do pomieszczeń pogodny klimat. Szeroki wybór różnorodnych plakatów z cytatami w języku polskim albo angielskim oferuje strona internetowa https://plakatynasciany.pl/dekoracje/plakaty-znane- cytaty/. Wszystkie dekoracje cytaty na ścianę po polsku są dostępne w wersji z ramą lub bez. Można też dopasować rozmiar danego plakatu do ramy posiadanej przez klienta.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie kolorów

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

0