Shopping Cart
🏡🎍Otul 🙌 swoje ściany 🏡 nowymi 🎀 dekoracjami 🌄-19%💎kod: OTUL 💎Kupuj ze zniżka i ciesz się przytulnym wnętrzem
ozdoby do kuchni

Cytaty do kuchni mogą stanowić bardzo ciekawą ozdobę kuchennych ścian, podkreślającą charakter, a jednocześnie nadającą oryginalny wygląd

Cytaty do kuchni do nowoczesnego i minimalistycznego pomieszczenia

Cytaty do kuchni wydrukowane na plakatach związane z tematyką kulinarną mogą stanowić bardzo ciekawą ozdobę kuchennych ścian, podkreślającą charakter pomieszczenia, a jednocześnie nadającą mu oryginalny wygląd. W kuchni możemy postawić na cytaty i sentencje ze znanych książek lub filmów, przepisy kulinarne, albo teksty dotyczące uczuć i emocji. Wśród grafik z napisami do kuchni znajdziemy na przykład bardzo popularne motywy, nawiązujące do tematyki kawowej. Nazwy rodzajów kaw i sposobów ich serwowania to często spotykane dekoracje, które sprawdzą się na ścianach kuchni. Inną kategorię stanowią plakaty z zabawnymi hasłami, związanymi z takimi tematami jak: gotowanie, dieta, czy też prace gospodarskie. Hasła do kuchni świetnie uzupełnią aranżację naszej kuchni i sprawią, że będziemy optymistycznie rozpoczynać każdy dzień. Bezpretensjonalna forma tego typu zdobnictwa sprawdzi się zarówno we wnętrzu nowoczesnym, nawet minimalistycznym, jak i klasycznym lub utrzymanym w stylu retro. Polecamy :

  • cytaty do kuchni na plakatach w ramie
  • cytaty do kuchni na plakatach z grafikami
  • cytaty do kuchni na plakatach na wymiar

Zobacz cytaty do kuchni na stronie naszego sklepu 

Cytaty do kuchni w ramie lub bez

Na ogół sentencje są zapisane czarnymi literami na białym tle, ale można również zdecydować się na dowolną kolorystykę, które będzie zgodna z naszymi upodobaniami.

Niektóre plakaty hasłą do kuchni przedstawiają słowa ujęte w bardziej wyrafinowane formy czcionki, na przykład pięknej kursywy, która sama w sobie stanowi elegancką ozdobę pomieszczenia. Dodatkowym uzupełnieniem każdego plakatu cytatu do kuchni może być odpowiednio dobrana rama, która doda mi stylu i elegancji. Najlepiej sprawdzą się wąskie, czarne ramy, które są na tyle skromne, że nie zakłócą treści zaprezentowanej na grafice. Szeroki wybór plakatów do dekoracji kuchni znajdziemy na stronie internetowej https://plakatynasciany.pl/dekoracje/plakaty-do- kuchni/. Ceny plakatów uzależnione są od rozmiaru wybranej przez nas dekoracji.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie kolorów

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

0