Złota dekoracja jako plakat i napis: I’m happy every day (sku:pns/850005-z)

cena od: 25 

porównaj rozmiary
×
zapytaj o inny rozmiar lub kolor
chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych

Kupujesz plakat bez ramy.

Cena z kodem PROMO20 to tylko: 20 złCena z kodem PROMO20 to tylko: 36 złCena z kodem PROMO20 to tylko: 52 zł203652
  • Done Wyprodukowane w Polsce
  • Done Realizacja zamówień 4-8 dni
  • Done Dowolne wymiary i kolory

Bardzo ciekawy angielski napis: I’m happy every day. Polecamy ten złoty plakat do salonu, pokoju, bowiem ta metaliczna ozdoba zasługuje, aby wisieć w widocznym miejscu, bo jest bardzo ładna. Plakat jak złoto jest nowoczesny i prestiżowy. Odmieni i odświeży twoje wnętrze.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Nasze metaliczne plakaty produkujemy z najwyższej jakości materiałów. Efekt metaliczny wykonany za pomocą specjalnego laminatu nakładanego na wydruk. Dekoracja ściany, metaliczny wzór na plakacie z efektem wow.

Inne plakaty z tej samej kolekcji

Polecane dekoracje