Zestawy plakatów metalicznych

Zestawy plakatów metalicznych doskonale udekorują pustą ścianę w Twoim wnętrzu. Zadbają o wyjątkowy wygląd pomieszczenia oraz sprawią, że goście odwiedzający Twój dom z pewnością zwrócą uwagę na piękne zestawy metalicznych plakatów. Nadaj wnętrzu luksusowego wyglądu dzięki naszym metalicznym plakatom. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą plakatów typograficznych, które znajdziesz tutaj. 
Zestaw złoconych plakatów

Zestawy plakatów metalicznych doskonale udekorują pustą ścianę w Twoim wnętrzu

Nadaj wnętrzu doskonałej biżuterii ścian. Z pomocą naszych plakatów metalicznych na ścianę stworzysz doskonałą kompozycję, która będzie cieszyć Twoje oko. Dodatkowo wyjątkowo dobrane odcienie zestawu plakatów metalicznych sprawiają, że widniejące na ścianie metaliczne plakaty doskonale tworzą spójność między sobą. Z pewnością ożywią Twoją przestrzeń oraz sprawią, że wnętrze nabierze luksusowego wyglądu dzięki metalicznym dodatkom. Zestaw metalicznych plakatów daje Tobie wiele możliwości ułożenia plakatów na ścianie. Dlatego spędzisz kreatywnie czas z zadowalającym efektem końcowym.

Motywy widniejące na zestawach plakatów o metalicznym wykończeniu cechują się delikatnymi grafikami roślinności oraz pięknymi krajobrazami. Dodatkowo, w każdym zestawie metalicznych plakatów dołączony jest wyjątkowy plakat posiadający piękne sentencje. Na pewno umiejscowione w sercu Twojego mieszkania otulą pomieszczenie swoimi pięknymi cytatami.

Zestaw metalicznych plakatów doskonale współgra kolorystycznie z metalicznymi dodatkami. Dodatkowo plakaty wykonane w sepii doskonale współgrają ze złotymi napisami. Zielone kolory jakie możemy zobaczyć na plakatach z roślinnością idealnie ożywią Twoje pomieszczenie. Dodatkowo złote liście paproci idealnie podkreślą ekskluzywny wygląd Twojej sypialni. Dbając o doskonałą dekorację pomieszczenia.

Zestaw metalicznych plakatów podkreślą doskonałą aranżację wnętrza

Metaliczne plakaty drukowane są na grubym, mięsistym papierze. Dodatkowo metaliczne plakaty posiadają efekt lustra. Dlatego doskonale odbijają światło nadając wnętrzu ekskluzywnego wyglądu. Do każdego z plakatów możesz dokupić ramkę, która doskonale będzie pasowała do aranżacji Twojego wnętrza. Posiadamy ramki w odcieniach: biały, czarny , złoty i srebrny. Do każdego zamówionego zestawu metalicznych plakatów dodajemy papierowy szablon, który ułatwi Ci zamieszczenie plakatów na ścianie tak jak jest to ukazane na naszych wizualizacjach.