Plakat metaliczny z napisami angielskimi: make your own… (sku:pns/850048-z)

cena od: 25 

porównaj rozmiary
×
zapytaj o inny rozmiar lub kolor
chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych

Kupujesz plakat bez ramy.

Cena z kodem LATO33 to tylko: 17 złCena z kodem LATO33 to tylko: 30 złCena z kodem LATO33 to tylko: 44 zł173044
  • Gotowe Wyprodukowane w Polsce
  • Gotowe Realizacja zamówień 4-8 dni
  • Gotowe Dowolne wymiary i kolory

Polecamy ten nowoczesny plakat złoty z motywem napisów po angielsku. Plakat ma białe tło i złote dodatki. Napis: make your own magic, sprawia że plakat jest stylowy. Polecamy ten plakat do modnej sypialni albo awangardowego salonu.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Nasze metaliczne plakaty produkujemy z najwyższej jakości materiałów. Efekt metaliczny wykonany za pomocą specjalnego laminatu nakładanego na wydruk. Dekoracja ściany, metaliczny wzór na plakacie z efektem wow.

Inne plakaty z tej samej kolekcji

Polecane dekoracje